Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én felveszek egy ilyen...

Ha én felveszek egy ilyen ruhát akkor mi vagyok?

Figyelt kérdés

Ha én politikus lennék, és ilyen ruhában mennék be a parlamentbe akkor mit gondolnátok rólam?


Rasszista? Neonáci? Bűnöző? Bohóc? Fasiszta?


Vagy csak egyszerűen hagyománytisztelő?


Őszinte válaszokat kérek!


[link]


[link]


Énszerintem nagyon elegánsak, és megállják a helyüket egy szmoking mellett is. Sőt még szebbek is.


2010. ápr. 15. 11:43
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
jav: oroszlános
2010. ápr. 15. 12:00
 12/46 anonim ***** válasza:
69%
Fasiszta, stb. ?! omfg!! Dehogy, ezek egyszerűen hagyományos Magyar ruhák, mellesleg pl. Szálasiról, vagy egyéb nyilasokról nem láttam még olyan képet, ahol ilyesmit viselt volna valaki, tehát nem tudom, h hogyan lenne köthető a fasizmushoz.Mondjuk Morvai ilyen jellegű kosztümjei valóban nevetségesek, főként, mert ez a fajat ruha férfiviselet, ő meg nagyon eredetinek tartja magát, h csináltatott valahol magának néhány ilyen jellegű, női kosztümöt.Egyébként meg Morvainál nem azért veszik elő a fasiszta kártyát, mert ilyesmit visel, hanem az idióta zsidózása, meg egyéb hajmeresztő kijelentései miatt.Igaz, a nácizás tényleg nem állja meg a helyét, mert náci az , aki a +.birodalomban az egykori NSDAP tagja volt ill. együttműködött vele, ez meg Morvainál, ill. más Jobbikosoknál ez időutazás nélkül nehezen lenne megoldható.
2010. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
94%
Nekem szimpatikus lenne, ha a politikusok ilyesmi ruhákban üléseznének. Tulajdonképpen szép a ruha bár én nem venném fel, nem hiszem, hogy illene hozzám.
2010. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

jav: fajat = fajta


70%-os vtam :)

2010. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
94%
Szépek, nekem is van egy hasonló öltönyöm, pusztán azért, mert szép és tetszik, mindenféle ideológiáktól függetlenül.
2010. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
a + pedig 3-as akar lenni, meg egyébként is elég sok hibát sikerült belecsempésznem, bocs :)))
2010. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
47%

A második jobban tetszik, de egyébként szerintem sem kellene így menni a Parlamentbe. Leginkább azért gondolom így, mert nem tudom, hogy azon kívül, hogy meghökkenést vagy éppen felháborodást váltana ki, bármiféle érdemi jelentése volna. Persze, hagyománytisztelet, de a Parlament nem erről szól. Mert hát akkor ennyi erővel mehetnének nemezvértben és kacagányban, mint honfoglaló eleink.


Másrészt szerintem a Parlamentnek egyik legfőbb koncepció mindenhol a világon, hogy az Itt és Most a hangsúlyos benne, nem pedig az elmúlt dolgok. Persze Vona Gábor (ha már így említettük), egyéb, nem állami szintű rendezvényeken nyugodtan vegye fel, azzal nincs semmi bajom. De azért ne a Parlamentben.


Még a brit felsőházban sem látni a lordokon hasonló ruhákat, pedig aztán Nagy-Britannia híres hagyományőrzéséről és történelmi büszkeségéről.

2010. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a bocskai egyáltalán nem gáz.

sokkal gázabb az, ha valaki che guevarás pólókban mászkál, és azt sem tudja ki volt az.

vagy füves meg anarchia-jeles kendőt hord. azok sokkal nagyobb bohócok, mint azok, akik hagyománytisztelő ruhákban járnak.

2010. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
95%
tényleg jól néz ki, az a kár, hogy nem vehetsz fel ilyet, csak ha vállalod, hogy utána diszkriminálnak érte. szar mi?
2010. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
77%
egy ember.
2010. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!