Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nincs ám cigány bűnözés?

Nincs ám cigány bűnözés?

Figyelt kérdés

most rabolták ki a rokonomat

letámadták és elvették a táskáját


gratulálok nekik

remélem elkapja őket a rendőrség!


2010. ápr. 14. 17:36
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:

...háát van cigány bűnözés... egy eset ami velem történt meg (nagy mákom volt!)

úgy 19:30(tél) egy találkozóra mentem a városban egy kisebb összejövetelre... 19:35 fél úton... belém köt 5 cigány... az egyik késsel fenyeget... a másik 4 pofázik hogy rámold ki a zsebedet stb.. és itt jön a mázli! mivel elötte szóltam hogy jöjjenek le az ismerősömék elém... megláttak minket és elcsattant egy két öklös... és jól megvertük őket :D bár így utólag lehet hogy ez nem volt elég...

2011. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdésemet törölték,ebből lelehet vonni a következtetést,hogy ez kiknek az országa már sajnos.
2011. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Hozzánk kétszer törtek már be idén cigányok.
2011. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Azért ezt nem meglátni...emberek. Ha nem is "cigánybűnözés van" de azért menjetek végig a kisvárosomon szombat éjszaka. Elhanyagolható kisebbség van, de az mind az utcán. Hó 4. én az összes a te*cóban van... és a borpultnál válogat, a hó többi napján meg az utcán hangoskodnak. Aki ezt nem látja... Együtt élni könnyű velük, ha kettőt ismerünk összesen. Tény vannak köztük jó emberek, de ne ez alapján ítéljük meg a többséget, akik nem "jók".
2011. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!