Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nincs ám cigány bűnözés?

Nincs ám cigány bűnözés?

Figyelt kérdés

most rabolták ki a rokonomat

letámadták és elvették a táskáját


gratulálok nekik

remélem elkapja őket a rendőrség!


2010. ápr. 14. 17:36
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem lenne szabad, de gyere hozzánk keletre.
2010. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Szeged, Kárász utca, este 7 óra,

egy ismerősömet, ezen a szinte nappalnak mondható időbe szúrt kézfejen egy cigány+bandája,(ez Szeged legzsúfoltabb helye) sztem még mázlia is van, hogy csak ezt találta el, mert a teste előtt volt.

Amúgy anyit csinált hogy pofánvágta a retkes cigányt, mert az belecsípett az barátnőjének(ismerősöm bnőjének) a seggébe, mert ő megteheti, erre körül állták, hogy mit képzel, felészurt és elrohantak.


A srác nem tett feljelentést, mert úgy érezte a rendörség kétségbe vonná a szavát, csak azért mert rocker, és bakancsa van és nagy haja, és biztos ő szította maga ellen a sok retket.

mellesleg, én dobócsillagot fogok magamnál hordani, 2m röl egész jól eltalálok vele egy fej méretű tárgyat;)

má csak vhogy be kell barkácsolni a kabátom belesejébe.

2010. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
33%

Engem is raboltak már ki cigányok Pesten. De nem cigányok is, kétszer. Ezek alapján én azt mondanám, hogy ha van olyan, hogy cigánybűnözés, akkor van fehérbűnözés is.

Így én azt mondom, hogy vannak cigány és nem-cigány mocsok emberek, akiken átmennék a tankkal... de nem a bőrszínük miatt!

2010. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

elég volt...

belőlük is

a tutyi mutyi rendvédelemből is

a jogvédőkből is


mindenkiből és mindenből

már ölni tudnék ha meghallom a rasszista szót


nem igaz mi is normálisan szeretnénk élni mi az egyszerű normális dolgozó emberek...

2010. ápr. 14. 17:58
 15/54 A kérdező kommentje:

"akkor van fehérbűnözés is"


van de ez most ez cseppet sem vigasztal

2010. ápr. 14. 18:00
 16/54 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazán értem ,hogy mi a problémád ,hisz ez magyarország,ez egy hétköznapi dolog.A cigány lophat,ölhet ,hazudhat,ez teljesen természetes.NEKIK VANNAK JOGAIK.Ha megpróbálsz védekezni akkor fajgyűlölő vagy és még Téged hurcolnak meg.Itt nálunk ez megy.Amikor kis híján Engem is leszúrtak,akkor még Én voltam a bűnös,hogy miért mászkálok az utcán este(egyébként a munkábol mentem volna haza ,este 10-ig dolgoztamés Én sem a gettoban laktam).Hát a cigányt ilyesmi nem érheti,mert nem KELL dolgoznia,hisz el tudja lopni is ami kell neki.Mivel annyira védett faj,senki nem fog fellépni ellenük.Ők kirabolhatnak családi házakat és családokat gyilkolhatnak le,és ez a világon a legtermészetesebb,elfogatható dolog.Sajnos nekünk fehéreknek ezt el kell fogadni,mert minket senki sem véd,minket nincs aki képviselne,hisz még a rendőrök is félnek tőlük.Egy cigány házába még egy rendőr sem meri betenni a lábát,és ez nem véletlen.Sajnálom ,hogy ilyesmi történt a családoddal,remélem nekik nem lett bajuk,de nem akarlak elkeseríteni ,ha el is kapják azt aki tette,még meg is fogják dícsérni ,hogy milyen ügyes volt és megveregetik a hátát,hogy csak így tovább.Sajna ez van.
2010. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

PEdig biztosan nem a kézfejére célzott.

A mi gyerekeink mibe fognak felnőni? Minden napom rettegés lesz, vajon éppségben hazajönnek? Hiába kezdtem el küzdősportra járni, hiába lesz nálad dobócsillag, ha ezek csapatostúl mászkálnak. Vagy mi is összefogunk vagy ezek elevenen fognak megnyúzni.

2010. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Élősködő hitvány férgek. Lopnak, csalnak, hazudnak, garázdálkodnak, gyilkolnak, kötekednek.

Persze lehet mondani, hogy a fehér emberek között is van bűnöző, DE AZ ARÁNY KISSÉ MÁS!

2010. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
Van egy tippem arra a Kom.-Eszt. megyei városra. Csak nem Oroszlány?
2010. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

tegyük fel elkapják őket


mit kapnak?

jön az ombudsman aztán ejnye bejnye


de az át élt "élményt" megmarad

azt nem intézi el az ombudsman


féljen az ember ha kimegy az utcára?


vagy mi van

hogy fajult el a helyzet idáig?

2010. ápr. 14. 18:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!