Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent a cigány bűnözés?

Mit jelent a cigány bűnözés?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 07:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha a cigánybűnözés (így egybe írva) használja valaki, akkor az általuk gyakran elkövetett bűncselekményekre gondol: tyúklopás, terménylopás (pl. kikertekben felszedik a termést), falopás, idős emberek éjszakai kirablása (indokolatlan brutális veréssel), gagyizás, mobiltelefon rablás (többszörös túlerőben), stb...


Persze ezeket nem csak ők követik el, de nagyrészt igen!

LAkatos Attila kötelező:

http://www.youtube.com/watch?v=cmCNGbxaDoc

http://www.youtube.com/watch?v=S-MGvGROXjU&feature=related

2011. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

A cigányág majdnem egészének alapvető életviteléhez tartozó pitiáner (sajnos egyre komolyodó) bűncselekményeket szokták cigánybűnözésnek nevezni. Tegyük fel, hogy hallasz egy hírt arról, hogy borsodban rézcsöveket loptak nem nehéz kikövetkeztetni az elkövető hovatartozását. Persze lehet az elkövető magyar... Neki meg azt mondják, hogy ez "cigánymunka" :D


Styloo

2011. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Előttem jól leírták az elméleti részét a dolognak,annyit akarok még mondani hogyha a gyakorlati részére is kíváncsi vagy gyere el pl. Miskolcra vagy Ózdra és meglátod.
2011. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nemcsak a pitiáner,hanem a legbrutálisabb bűncselekményeket is cigányok követik el nagyobb számban.(Pl:Az az eset mikor egy 80 éves nénihez betört a cigány. Agyonverte,megerőszakolta majd fejszével széthasította az idős hölgy fejét.És távozott 1000 Ft-tal meg pár kacattal.)
2011. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

A bűnözők hány %-a cigány és hány %-a magyar??

Miért nincs erről statisztika??Nem kell titkolni a tényeket!

Ez meghatározná a cigánybűnözés megértését, megoldását!

2011. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
21%

"a legbrutálisabb bűncselekményeket is cigányok követik el"


ó igen, móron is cigányok raboltak, délszláv háborút cigányok robbantották ki, politikusok kocsijára is ők tesznek bombát, még ha be is ázik és nem jön be...

2011. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Értem!Szóval vannak bűntények, amiket nagyrészt cigányok követnek el.

Miért fontos az elkövető származása?Úgy értem, miért szükséges információ az, hogy egy cigány követ el bármilyen bűntényt?

Hiszen a magyar törvények szerint ítélik el őket is.

Az, hogy ők a legbrutálisabbak az szerintem túlzás.

Nem cigányok között is vannak aljas emberek.

2011. márc. 2. 18:05
 8/28 anonim ***** válasza:
20%
egyáltalán nem fontos, hogy cigány-e az elkövető, csak néhány embernek akik minden áron be kívánják bizonyítani, hogy benne van a vérükben a bűnözés meg ilyesmik
2011. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező látom nem érted még teljesen a dolgot,1 tanács az előttem válaszoló fajvédő idiótának és társainak nincs igaza.Ezeknek a vérükben van csak van néhány normális akiből kinevelik kiskorában.
2011. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%
holokausztot lehet tagadni fajelméletet miért nem?
2011. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!