Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, hogyha tarlós,...

Miért baj, hogyha tarlós, (jogosan) kritizálja a kerékpártosokat?

Figyelt kérdés

[link]


A kerékpárosok nagyrésze nagyon szabálytalanul közlekedik.

Én vezettem már Dániában is, utáltam, hogy a biciklisekre van szabva, más közlekedési eszközökre nézve hátrányos.


Az autó, kamion..stb az útra való.A gyalogos a járdára a bicikli meg máshova, mondjuk a járdáról leválasztott kijelölt útra, de semmiképpen az útra.


A bicikliket nyilvántartásba kellene venni,rendszámra kötelezni őket, így könnyebben büntethetőbbek lennének szabálytalankodások után.



2016. jún. 16. 11:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%

# 9:


Te is mellébeszélsz... Tankolni kell, tény. De a tankolás nem függ a megtett úttól? Vajon, ha minden hétköznap autóval járok dolgozni a külvárosból a belvárosba, és olyan helyen dolgozom, ahol 15-20 ezerért lehet havonta parkolóhelyet bérelni, ráadásul a folyamatos dugók miatt tömegközlekedéssel gyorsabban beérek, akkor is elképzelhetetlen számodra, hogy a 9500 forintos BKK-bérletet választom.


Ha meg el akarok menni a kerületben jelentősebb csomag nélkül bárhová, akkor pedig kerékpárral megyek.


De ez én vagyok, nyilván az arányok mindenkinél mások lehetnek.

2016. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
5%

Te egy igazi fogyatékos vagy.

Kár beléd a karakter.

Legyen neked igazad, minden hülyeség, amit írtam, vedd úgy.

2016. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!