Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért van az hogy a Jobbik...

Mért van az hogy a Jobbik kritizálja az EU-t, de a juttatásait meg elfogadják?

Figyelt kérdés

Nyíltan EU-s zászlót égetnek, és a kilépést hangoztatják. De én még olyat nem hallottam Jobbikostól h oké nem értek veled egyet. Viszont a pénzed sem kell.


Mer ez most olyan hogy mint h én húsevőként oda mennék a vegákhoz majszolva a marhasültett h "Ej ej fúik,lányok valamit nagyon rosszul csináltok"


Szerintem az ilyen emberre elég furán néznek.



2013. máj. 7. 23:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

A cigányok miért vernek agyon minket, amikor belőlünk élnek?

A politikusaink miért irtanak minket, amikor belőlünk élnek?

2013. máj. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

A Magyarországot elhagyó emberek miért mennek el innen, amikor tartoznak annak az országnak, ami felnevelte őket?


Nem értem miért ne használhatná ki a Jobbik az EU-t attól, hogy utálja és lenézi. Rengeteg ilyen dologra van példa, nem csak a Jobbik ilyen.

2013. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Azért mert jogilag nekik is ugyan úgy jár, attól még, hogy ellenzik.


Vagy akkor fordítva, akik meg támogatják az EU tagságot fizessenek több adót, mint akik ellenzik? Aki visszautasítja az EU-s juttatásokat, annak a befizetései kötelezettségeit is függesszük fel?


És akik meg bírálják a magyar egészségügyet, azoktól vonjuk meg az ingyenes ellátást?


A jogrendszer nem így működik.

2013. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Azért azt ne felejtsd el, hogy pénz is fizetünk mi azért, mert az EU-ban vagyunk. Ha kilépnénk, ahogy a Jobbik is akarja, akkor biztos nem vennének fel pénzt tőlük ...
2013. máj. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Az Eu még a szemünket is kilopja, nehogy már azon kezdjünk el gondolkodni elfogadjuk-e ha adnak valamit.
2013. máj. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

Mert ez a sunyi mentalitás jellemzi őket is, mint az összes többi pártot.


Valóban az lenne a helyes eljárás, hogy ha égetik az eus zászlót, akkor visszautasítják a támogatást tőlük, akkor is, ha az jár. Egyenes, gerinces ember így tenne.


De hát ők is csak politikusok, a pénz számít nekik, nem a elvek.

2013. máj. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a Jobbikkal az az utolsó gondom, hogy kizsákmányolják a szegény és védtelen Európai Uniót... :D
2013. máj. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%

Mert gerinctelenek. Vizet prédikálnak, de bort isznak.

Vagy Rákosi elveit követik: beépülnek az ellenség közé, és belülről rothasztják az EU-t.

2013. máj. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

Vegyük az alapesetet!


Neked van egy munkahelyed ahol egy társadalomnak az érdekeit kell érvényesítened. NEM BENYALNI A SZERVEZETNEK!!!

Ha úgy látod hogy vagy hatalmas változtatásokra van szükség, vagy ki kell lépni a szervezetből, akkor nem az a megoldás hogy nem dolgozol ott és nem is tudsz semmit tenni! Hanem az hogy folytatod a munkát, felhívod a figyelmet a problémákra és próbálsz tenni ellene vagy éppen az érdekeket érvényesíteni.


Az az bejársz dolgozni!!


A munkáért meg pénz jár, akkor is ha a munkahelyi

rendszerrel nem értesz egyet.


Persze értem én hogy a provokációra a tönkölt fejek miért reagálnak ostobán.

2013. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 bumbi02 ***** válasza:
69%

Vegyük egy példát, ami pontosabb..


Nem értesz egyet a szervezetettel ahol dolgozol, és úton útfélen azt mondod ki kell lépni, és átmenni a konkurens szervezethez, ezt bizonygatván elégeted a zászlaját a mostani szervezetnek. De a pofátlanul magas juttatásodat másnap felveszed (EU képviselői juttatások). Mert azért az a része tetszik.


Én ezt úgy szoktam hívni hogy képmutatás.

2013. máj. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!