Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért van az hogy a Jobbik...

Mért van az hogy a Jobbik kritizálja az EU-t, de a juttatásait meg elfogadják?

Figyelt kérdés

Nyíltan EU-s zászlót égetnek, és a kilépést hangoztatják. De én még olyat nem hallottam Jobbikostól h oké nem értek veled egyet. Viszont a pénzed sem kell.


Mer ez most olyan hogy mint h én húsevőként oda mennék a vegákhoz majszolva a marhasültett h "Ej ej fúik,lányok valamit nagyon rosszul csináltok"


Szerintem az ilyen emberre elég furán néznek.



2013. máj. 7. 23:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"bumbi02 válasza:


A helyzet az hogy aki téged ismer erről az oldalról az tudja hogy hírhedten Joibbikfób vagy. Nem érdekel téged a logika sem a racionalitás, csak hogy okoskodj még ha hazudnod is kell alkalmasint vagy hülyének tettetni magad.


De!!

Ha nem vagy képes azt az egyszerű tényt megérteni, akkor miként lehet veled vitatkozni? Hogy az Eu ban nem azoknak kell kimenni m,int magyar képviselők (ÉRTED KÉPVISELŐK) akik bólogatnak az Eu s bürokráciára, hanem azoknak akik a magyar érdekeket nézik. Persze te sok mindent nem akarsz megérteni az elvhűséged miatt. Mióta vagyunk az Eu tagjai? 2004 óta és mióta teljesítjük az Eu hoz csatlakozás feltételeit úgy hogy magában az Eu döntéshozásában nem is veszünk részt? 1991 óta, szorosabban 1998 óta. Képtelen vagy megérteni a lényeget.

1991 óta külső tagok vagyunk, 1998 -2004 között gyakorlatilag teljesítettünk minden olyan feltételt ami az Eu számára volt kedvező. Az az, mire 2004 ben tagok lehettünk, már rég kitakarítottak minket. Na ezt én nem nevezném partnerségnek.


De ok okoskodj érvek nélkül, és hazudozz ideológiai megfontolásból!

2013. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Azért mert más lehetőség jelenleg nincsen, mivel tagok vagyunk.

Attól még lehet mondani, hogy jobb lenne ha nem lennénk tagok, akkor újfajta lehetőségeink lennének. Ezek jelen esetben azért nincsenek mert tagok vagyunk.


Pl egy olyan közösségben élnél, ahol csak húson élnek az emberek, nincsen más. Kénytelen lennél te is enni a túlélésért hiába nem tartod jónak a húsevést. Viszont emellett próbálhatnád őket meggyőzni, hogy van más is, mint hús, nem feltétlenül ez az egyetlen táplálék.

2013. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Európában sok párt van amely kritizálja és ellenzi az EU-t ,mégis bent vannak az EP-be.


Az összes szélsőjobbnak tartott nemzeti radikális párt EU ellenes , és mind ott vannak bent.


Például az osztrák radikális így kampányol:

[link]

tag der abrechnung- "Az ítélet napja"

2013. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem anno azt tanították a szüleim, hogy az, hogy más helytelenül cselekszik, még nem jogosít fel engem is ugyanerre.


Teljesen nyugodtan kimehetnének az érdekeiket képviselni úgy is, hogy azzal is demonstrálnak, hogy nem fogadják el az eu "piszkos pénzét".

2013. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha valamiben nem ért egyet, nem azt jelenti, hogy semmibe se ért vele egyet.
2013. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez annyira barom kérdés, hogy fáj. Valamiből nekik is kell élni, szép dolgog az elvhűség és dolgozni egy társadalomért, de ebből nem lehet megélni.

Bélabá a gyárban szidja a főnököt a cigiszünetben, hát minek veszi fel a fizetését?

2013. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hú... Egy-két értelmes hozzászóláson kívül már megint a Jobbik ócsárolása megy. Fel nem foghatom. Nagyon elkeserítő, hogy magyar emberek miért nem tudnak a magyar érdekeit képviselő pártra úgy nézni, hogy végre valakik, akiket érdeklünk mi is.. No mindegy.

Radikális... Ez a szó miért kerül mindig a Jobbikkal egy szövegkörnyezetbe?

A Fidesz és az Mszp talán nem volt radikális? Vagy mit neveztek akkor ti radikálisnak? Mert én az elmúlt 23 évet! Ezzel szemben ott a Jobbik, és, ha radikális? Akkor mivan? Magyarországnak radikális változásra van szüksége, végre jó irányba!

A kérdésre meg páran válaszoltak értelmesen, velük értek egyet.

2013. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 bumbi02 ***** válasza:

Radikális... Ez a szó miért kerül mindig a Jobbikkal egy szövegkörnyezetbe?


Nos.. látom te se olvastad a Jobbik programját, aminek a címe: RADIKÁLIS változás... Talán emiatt jogosan kerül egy szövegkörnyezetbe?:) Talán.

2013. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

OLVASTAM! :-) Efelől ne legyenek kétségeid.

Nem tudtál megfogni, mert a radikális szót a Jobbikkal kapcsolatban negatív jelzőként szokták emlegetni.

Én nem állítottam, hogy ne lenne az. Radikális. És? Mi a baj ezzel?

2013. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mert ez nekik jár függetlenül, hogy mit gondolnak az Unióról. Amúgy épeszű reformtörekvéseket nem láttam még a Jobbiktól, csak kettőmércéznek meg baltáliboznak egy sort, az "igazság" kimondásával meg senki

Az egyetlen értelmes húzásuk a Benes dekrétumok miatti balhé volt, de az is elég dilettáns akció volt.


Nem örülünk túlzottan, hogy ott vannak, de hát ez volt emberek akarata...

2013. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!