Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért van az hogy a Jobbik...

Mért van az hogy a Jobbik kritizálja az EU-t, de a juttatásait meg elfogadják?

Figyelt kérdés

Nyíltan EU-s zászlót égetnek, és a kilépést hangoztatják. De én még olyat nem hallottam Jobbikostól h oké nem értek veled egyet. Viszont a pénzed sem kell.


Mer ez most olyan hogy mint h én húsevőként oda mennék a vegákhoz majszolva a marhasültett h "Ej ej fúik,lányok valamit nagyon rosszul csináltok"


Szerintem az ilyen emberre elég furán néznek.



2013. máj. 7. 23:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Azért mert ha nem szidnák az EU-t és nem harsognák hogy lépjünk ki akkor azzal csak elismernék hogy ők is másra vannak utalva és akkor rögtön nem játszhatnák a világmentő kemény gyereket. Még az sem zavarja őket hogy ezzel egy szintre süllyednek jó pár általuk gyűlölt Magyarországon levő kisebbségben élő emberrel és lényegében minden olyan emberrel aki szívja országunk vérét. Igen itt is többen hivatkoztak már a válaszok között az ilyen emberekre mondván ha ők élősködhetnek és undorító képmutató módon élhetnek akkor a Jobbiknak is szabad. A Jobbik is csak pióca egy nála nagyobb halon. Aki szemmel láthatóan nem a jó szokásokat tanulja el másoktól hanem a rosszat. Röviden mondva ők is csak kapzsi politikusok akiktől jót nem lehet várni.
2013. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!