Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a jobbikról?

Mi a véleményetek a jobbikról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 19:42
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Ha a jobbikos képviselők befizetik az adótartozásaikat és nem a politikában látják a kiutat, a megoldást a pénzügyi helyzetükre akkor el is hiszem(hittem volna).



Ne légy már nevetséges!

A Jobbik tagoknak a vállalkozása nem mehet tönkre?


De az lenne csak a ciki ha Pokorni, vagy Kóka, esetleg, Hagyó nem fizetné az adóját a sok korrupt lopás után.

Na az tényleg mindennek a teteje lenne!


Érted pp= puhapöts?

2010. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek:

Ha szarul akarsz élni pár fanatikus, hülye miatt (esetleg háborúzni). És mindig csak ellenségképeket keresni, hogy most ez a zsidók, most a szlovákok, most a románok, kínaiak, miatt ilyen szar, akkor nyugodtan szavazz a jobbikra. Szerintem a Fidesz jobb választás lenne, ha egzisztencia képzés előtt állsz akkor azért, ha meg akarod tartani akkor azért.

2010. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

"Ha szarul akarsz élni pár fanatikus, hülye miatt (esetleg háborúzni). És mindig csak ellenségképeket keresni, hogy most ez a zsidók, most a szlovákok, most a románok, kínaiak, miatt ilyen szar, akkor nyugodtan szavazz a jobbikra. Szerintem a Fidesz jobb választás lenne, ha egzisztencia képzés előtt állsz akkor azért, ha meg akarod tartani akkor azért."



gondolom te se akarsz lesüllyedni az ő szintünkre?

a pártjuk körül omladoznak a falak


de ők továbbra is másokat fikáznak

alaptalanul


ne legyél te is ilyen szenilis idióta


tartsál velünk a szebb jövő felé, ne a mocskolódókkal

végül is a döntés a tiéd


mi szeretettel várunk :)


szavazz belátásod szerint

2010. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

"A Jobbik tagoknak a vállalkozása nem mehet tönkre? "


Tönkrement vállalkozók akarják rendbe hozni az országot?

Az nagyon jó ötlet te nagyon okos jobbikos. Még én se lépek politikai pályára , pedig nekem nem ment tönkre a vállalkozásom.

2010. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
A Jobbik lesz a jó döntés! Én már nem magyarázkodom, mert már belefáradtam:(
2010. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

""Ha szarul akarsz élni pár fanatikus, hülye miatt (esetleg háborúzni). És mindig csak ellenségképeket keresni, hogy most ez a zsidók, most a szlovákok, most a románok, kínaiak, miatt ilyen szar, akkor nyugodtan szavazz a jobbikra. Szerintem a Fidesz jobb választás lenne, ha egzisztencia képzés előtt állsz akkor azért, ha meg akarod tartani akkor azért." "



pont az ilyen aljas 37 esek miatt szavazok én is a JOBBIKRA


elegem van ha baj van másokra mutogatnak

jobbik még nem is volt a parlamentben de ők már azt mondják minden az ő hibájuk


hát elegem van belőlük és a hazugságaikból

az én gyerekeim nem fognak ilyen banda közelében felnőni


jövőt akarok Jobbikra szavazok!

2010. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 37%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:16"


a saját pártodról írjál. tudom, hogy az sokkal nehezebb. mi a jobbikosok meg tudjuk magyarázni, hogy miért a jobbik. ti viszont nem tudjátok megmagyarázni, hogy miért a fidesz, csak köpködni tudtok.

2010. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Szükség van a Jobbikra!
2010. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Én annyit mondok hogy vasárnap minden kiderül!

Addig is Adjon az Isten!!!

2010. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Tönkrement vállalkozók akarják rendbe hozni az országot?

Az nagyon jó ötlet te nagyon okos jobbikos. Még én se lépek politikai pályára , pedig nekem nem ment tönkre a vállalkozásom.



Végül is, lehet olyanokra is szavazni akik soha nem vállalkoztak csak loptak!


Barátom, a nyugati világban csak úgy jönnek mennek a vállalkozások. Amiben másabbak itt az állapotok, az annyi hogy itt ragaszkodsz hozzá, mert sokkal nehezebb felállni.

Sokkal nehezebb kiheverni, mert itt a legtöbb a

kényszervállalkozó, aki azért vállalkozik hogy legyen munkája és nem azért hogy dőzsöljön.


A világodat nem tudod barátom, és ebből az országból 2cm ert nem láttál, nem értesz: Csak hozod a rossz formádat.

2010. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!