Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a karikatúráról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 9. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A személyre nem annyira jellemző. Nekem más jut róla eszembe...:D
2010. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazság szerint egy nagy bábmozgatót kellet volna rajzolni a fején koronával.( nemzetközi nagytőke)


És két zsinóron rángatott bohócot, Orbánt és Gyurcsányt.


És talán egy durcás de ellenálló harmadikat, akit a média a sarokba állít és nem engedi a zsinórokat magára kötni, Árpádsávos ingbe.

2010. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

"És talán egy durcás de ellenálló harmadikat, akit a média a sarokba állít és nem engedi a zsinórokat magára kötni, Árpádsávos ingbe."


Hát azért én arra is rajzolnék zsinórokat, de jó vastagakat...

2010. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azért én arra is rajzolnék zsinórokat, de jó vastagakat...



És még is, mi rosszat tett neked, vagy mi lenne belőle a hasznod?


Tudod ha valaki a másik pusztulását akarja és van belőle haszna, az sem szép, de érthető valamilyen szinten " kapzsiság". De akinek még haszna sincs belőle és úgy gyűlölködik, az rosszabb az ösztönösen vérszomjas állatnál is.

2010. ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj, elnézést, a vastag zsinórok alatt, nem a nyakukra kötendőt értettem, ha arra gondolsz, azért ott még nem tartunk.


Én arról beszélek, hogy ez az egész lázadozzunk, meg magyarkodjunk divat is biztosan köthető valamilyen érdekcsoporthoz.

2010. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én arról beszélek, hogy ez az egész lázadozzunk, meg magyarkodjunk divat is biztosan köthető valamilyen érdekcsoporthoz.



Ebben igazad lehet, a Magyarország érdekcsoporthoz egészen biztosan.

2010. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!