Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz erröl? (több lejebb)

Mit gondolsz erröl? (több lejebb)

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban minden vágyam volt, hogy kimehessek külföldre, mert ott minden olyan jónak tűnt. Ki is mentem, lett jó állásom, sok pénzem, barátaim, csak egyvalamim nem volt: hazám. Tűrtem egy darabig, majd egy éjjelen sétára indultam, hogy kitisztítsam az elmémet és végig tudjam gondolni, mi a fontos nekem.


Másnap felmondtam, harmadnap már repültem haza. Most a pénzem kevés, de van hazám, családom és magyar testvéreim.


2011. nov. 9. 02:35
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Azt gondolom erről, hogy rohadjon meg Magyarország, amiért vàlasztanunk kell. Rohadjon meg mindenki, aki kicsit is felelős ezért, hogy vagy pénz, vagy a hazád. A rohadt nyugat-európaiaknak miért nem kell ezt a szemét döntést meghozniuk soha?!


egy munkanélküliség és fenyegetően közeli hajléktalanság külföldre kényszerült, de ma már jómódú magyarként mondom: tényleg rohadjon meg mindenki, aki miatt nekünk magyaroknak választanunk kell.

2011. nov. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

"Mit gondolsz erröl? (több lejebb)"


Azt gondolom, hogy lehet, hogy van már hazád és magyar testvéreid, de, hogy helyesírási szótárad még mindig nincs, az biztos.


A témához: senki nem fog fegyvert senkire, hogy "azonnal menj/költözz külföldre". Ez mindenkinek a saját döntése. Az is, ha megy, az is, ha marad. Ismerek valakit, aki azt mondta, amikor egyszer erről beszélgettünk, hogy az ő hazája a Föld. Élt évekig Ausztráliában, évekig Kanadában, most éppen az ENSZ egyik kutató-támogató szervezetével van, valahol Afrikában kergeti a napsütést. Igaza van - néha, titokban irigylem.

:)

2011. nov. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Tapasztalatom szerint,akik a magyarságukat hangoztatják,azoknak nincsenek anyagi gondjaik. Akkor sem,ha nem milliomosok.

De ha egy családapa albérletben lakik a gyerekeivel,alacsony a jövedelme,az inkább akar olyan körülményeket,amivel a családjának tisztességes,emberhez méltó életet tud biztosítani.

Hazaszeretetből nem lehet a gyereknek kenyeret adni.

Sajnos,itthon ez egyre több embernek egyre nehezebb dolog.

2011. nov. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy ott nem volt elég pénzed, itt meg még nincs elégkevés ahoz hogy ésszel értékelj!
2011. nov. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

Amink van az pont elég, hogy megéljen szerényen a családunk.


Nem külföldre megyünk nyaralni, hanem belföldre. Nem szállodába megyünk, hanem családokhoz. Nem iPhone-t veszübk karácsonyra egymásnak, hanem saját magunk készítünk ajándékokat.


És nem nézünk tévét (RTL Klub és TV2), mert csak butítja az embert!

2011. nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!