Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Dúró Dóráról?

Mit gondolsz Dúró Dóráról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 11:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%
Tipikus példája annak, hogy mi lesz, ha egy proli hatalomhoz jut. (Igen, diplomás prolik is léteznek, amíg valaki nem változtat a mentalitásán, addig proli marad)
2011. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Már ott van a pici a hasában, szerintem azért alig több, mint 20 évesen elég érdekes lenne, ha 8 lenne...
2011. jún. 8. 11:28
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

Túl fiatal ahhoz, hogy komolyan vehető politikus legyen.


"Hagyományos értékrend és szokások szerint már 12 évesen terhesnek kéne lennie..."


Ez hamis állítás, még a középkorban sem volt divat, legfeljebb a királyi családok körében (ahol hamar akartak örököst). Jelenleg pedig csak a cigányokra jellemző.

2011. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ő olyan, mint egy agymosott kislány.
2011. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%
Miért kellene róla bármit is gondolni, nem túl jelentős politikus, egy elég kis támogatottságú pártból. Létezik, csinálja a kis dolgait, aztán eltűnik. Következő életében cigány asszonynak születik újra. Ennyi.
2011. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45%
Rémesen antipatikus, mint az összes párttársa. Az összes megszólalásukból süt az arrogancia, a mások lenézése, mintha ők szarták volna a spanyol viaszt. Borzalmas társaság.
2011. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%

Olyan kis mosolygós kislány,nem igazán lehet komolyan venni amit mond.

Egyébként csinos,de a politikához az kevés,ész is kellene.

2011. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Sok sikert kívánok neki a babához.
2011. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%
Engem leginkább egy szcientológus csajszira emlékeztet, aki egyszer be akart szervezni. Mosolygott, kedves volt az arca, de a tekintete zavaros, távolba révedő volt, és folyton a kedves vezetőt istenítette, hogy micsoda fantasztikusan okos, bölcs ember, és még könyveket is ír, meg zenét is szerez, és mennyire szeret mindenkit... A hátam borsódzott, a gyomrom émelygett, és otthagytam a fenébe... :)
2011. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%
az a baj h nincs sok szakmaiság mögötte, és csak azért van bent, mert a Novák Előd felesége. nem oda illő.
2011. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!