Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Dúró Dóráról?

Mit gondolsz Dúró Dóráról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 11:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
42%
Túró Tóra
2011. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
30%
Túró Torta
2011. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
14%

Jajj, de kis viccesek vagyunk így 10-12 évesen már ekkora poénokat is tudunk...


Nyomik.

2011. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem mintha számítana, de ő szerintem külsőre olyan, hogy aligha tudná letagadni a felmenőinek több évszázados földműves múltját. Más szavakkal, aligha illik rá a "politikai elit" jelző. Tudom, hogy ez a mai világban már nem számít túlzott, ennek ellenére alig van olyan, akire ez ennyire rá lenne írva. Emellett az egész stílusa, nem nevezhető túlságosan műveltnek sem. Bár az Országgyűlés mai összetételében elég sokukról elmondható lenne ugyanez.
2011. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
72%
Sexy ;)
2011. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csinos, és a nyilatkozataival sincs semmi bajom. Akik szerint arrogáns, gondolom azok a többi politikust nem tartják arrogánsnak. Szerintem a többségnek csak az a baja vele, hogy Jobbikos, de azokkal a politikusokkal viszont semmi bajuk akik elherdálták az ország vagyonát, és a növekvő államadósság ellenére is korruptak és hazugok. Micsoda észjárás...és még az ilyen bunkók szavazhatnak.
2011. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
43%
Csinos? Az arca csúnyácska, és tiszta deszka. Nem baj, ti a szart is megennétek ha nemzeti színű szalaggal lenne átkötve.
2011. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Már bocsánat de jelenleg egész Magyarország pont azt a szart eszi, amit a rendszerváltás óta az úgynevezett demokratikus és a hazát szolgáló pártok tálaltak fel elénk. Te is ezt fogyasztod kedves anitszoc. utolsó válaszoló, de gondolom ez kapásból beugrott neked is.
2011. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!