Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Dúró Dóráról?

Mit gondolsz Dúró Dóráról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 11:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
47%
Eddig nem tudtam ki az, e most a kérdés miatt megnéztem. Amerikai pite "poén" szerint DEBASZ! Megtéríthetne! Miatta belépnék a pártba! Jó csaj!
2011. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
73%
a olitikai munkásságát nemismerem de szúrnám
2011. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%
Blokkolnám!
2011. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
Férjhez menni tudni kell :) hagyományos magyar mondás, a jelek szerint valóban komolyan veszi a hagyományokat.
2011. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Pro Patria ***** válasza:
66%
Kigyomlálnám a virágágyását!
2011. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%
Cuki kiscsaj, inkább valami óvónőként tudnám elképzelni. :D
2011. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Sz1u ***** válasza:
50%
Egy kielégítetlen, agyilag vegetatív, de azért sunázható (csak, hogy neki jó legyen) képződmény.
2011. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
71%

24 évesen még nagyon fiatal a politikához, jó egyetemre járt, komoly kutatásokat végzett, de hiányzik belőle az a fajta bölcsesség, ami csak korral megszerezhető. Még várnia kellett volna legalább egy ciklust az indulással. USA-ban sem véletlen, hogy csak 25 éves kortól lehet valaki képviselő, nem ártana, ha ez nálunk is így működne. A hangja túl vékony és magas, nem igazán előnyös egy szóvivőnek. Jól tud beszélni, van szókincse, de nem elég magabiztos és határozott, de ezen az idő még segíthet. Többnyire előnyösen öltözködik, de vannak szörnyű melléfogásai:


[link]

[link]

[link]


A miniszoknya nagyon előnytelen a térdei miatt, túl rövid ruha meg amúgy sem illik hivatalos megjelenésre, a bocskaiban meg határozottan elveszik, mert legalább két számmal nagyobb a méreténél. A fül mögé tűrt, lófarokba kötött haj kislányos benyomást kelt. Fürdőruhában pedig semmilyen körülmények közt nem nyilatkozhat egy képviselő, a szigeten sem, anno Orbán és Fletó is vette a fáradságot, hogy felhúzzon egy hosszú farmert és egy inget/fehér pólót. Vannak olyan alap, otthonról hozott stílusbeli, modorbeli dolgok, amik nála hiányoznak. Persze ezeket egy ingerszegény falusi környezetben lehet, hogy nehezebb megszerezni. Ez nem is lenne probléma, ha nem is egy képviselőről, ráadásul egy olyan képviselőről lenne szó, aki a pártjának a középpontjában áll. 24 évesen mindenki vesz még fel igénytelen ruhákat, mindenki fogalmaz néha sarkosan, mindenki meg akarja egy kicsit váltani a világot, 5-10 év múlva már bölcsebb.

2011. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Szerintem igenis jó szóvivő. Nem hiszem, hogy előnytelen lenne a magas vékony hang, egy ilyen dekoratív megjelenéssel párosítva. Szerintem igenis határozott is, és teljesen biztos, hogy a férfi választók odafigyelnek rá amit mond. Azzal sem értek egyet, hogy baj lenne, hogy fiatal. Szerintem az Országgyűlés elvileg a lakosságot képviseli, a lakosságban meg fiatalok is vannak. És a fürdőruhában sem látok kivetnivalót. Miért ne lehetne egy fiatal egy rendezvényen fürdőruhában, és ha már ott vannak a TV-sek , miért ne mondhatna valamit? Szerintem pont szimpatikus ez a fürdőruhásdi, mert emberközeli. Azt jelenti, hogy ő is ugyanolyan ember mint mi, közülünk való.
2011. jún. 22. 15:53
 20/28 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem aranyos és szép leányzó. :) Nagyon jó politikus lesz belőle.
2011. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!