Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Zorbán és a banda erről...

Uuallomas kérdése:

A Zorbán és a banda erről lenne egy kérdésem (nem vérlibsi és szoci vagyok! )?

Figyelt kérdés

Tehát sok dolgot igértek, jöttek és egészen mást tesznek. Most afelé haladunk hogy 310 Ft lesz az E.

450 felé tart a gázolaj ami hát valljuk be mindennek az alapja, nincsennek benzines teherautók ugye.. értjük mit jelent ez a gazdaságnak. A Mol játszadozik igen. Arról volt szó hogy közép osztály tralalalal la, a helyzet úgy fest hogy aki 220 körüli pénz alatt keres az nem nagyon húz hasznot az új szja-ból. A dolog tehát úgy fest hogy vannak a gazdag jól keresők akiktől a Gnómtolcsy elképzelte hogy majd jön a nagy fogyasztás, igen nem eszik azt olyan forrón. Vannak még a nem elenyésző mennyiségű ember AKI KOMOLYAN ELHITTE HOGY Ő 0 forintért és ilyen olyan deviza hitelekért majd szépen megtarthatja a Suzukiját és a lakását. És van a többség akivel ezt szépen meg akarják fizettetni a két kisebbségnek nyújtott gesztust, értjük? A bankoknak adott fricska hogy majd itt a forint hitelezés lesz és majd a kormány jobban tudja azt eredményezte hogy a Soros Gyugyó és a cimborái elkezdtek spekulálni a forint ellen akibe már amúgyis hallni járt a lélek. Meddig megy ez még, és hová tartunk? Elképzelhető olyan lesüllyedés hogy az emberek öszintén komolyan elindulnak törni zúzni a Kossuth téren, de úgy szívből, lélekből nem ilyen megrendezettere a kis taknyok mint a tv székháznál?!


2011. nov. 3. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

"Meddig megy ez még, és hová tartunk?"


Addig, amíg rá nem jön a több, mint 3 millió Fidesz-szavazó, hogy csúnyán átverték, illetve amíg nem lesz olyan kormánya Magyarországnak, amelyik valóban az ország boldogulásáért dolgozik. Erre valószínűleg még nagyon sokáig várnunk kell (ha nem örökké).


"Elképzelhető olyan lesüllyedés hogy az emberek öszintén komolyan elindulnak törni zúzni a Kossuth téren, de úgy szívből, lélekből nem ilyen megrendezettere a kis taknyok mint a tv székháznál?!"


Elképzelhető, és őszintén kívánom az őrjöngő, lincselő tömeggel testközelből való szembenézést mindazon politikusoknak, akik saját hatalomvágyuktól vezérelve, önnön gazdagodásuk reményében korábban maguk is szították a hangulatot, és buzdították a tüntetőket a rombolásra.

2011. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy a törés-zúzás megoldás mindenre?Nem kell a primitív csőcselék eszközeit átvenni.Demokratikus választásokon kell őket elküldeni a halál f@szára.
2011. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudjátok a törés-zúzást indulatból írtam. Ahogy a fidesz átbaszta az embereket a palánkon arra szerintem senki sem számított. Nekem ne mondja Se a Mesterházy se a Szanyi, Lendvai, de még egy legelvetemültebb szoci vagy vadliberális közszereplő hogy látta hogy ez lesz... Értem hogy elvből és érdekből millió egy dologból azt mondanak amit, igen, így van ez. De hogy ezt előre látták, én ezt nem hiszem valahogy el.
2011. nov. 3. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát a kérdésfeltevésed kicsit bénára sikerült, én legalábbis nem értem belőle, hogy mire lennél kíváncsi. A kérdéshez írt kommented viszont teljesen jó, minden szavával egyetértek. Ami meg a süllyedést illeti, nem nehéz kikalkulálni, hogy mi lesz. Az Orbán-Gnómtolcsy (ez nagyon jó!) kormány lényegében felszámolta a növekedés és a jólét alapjait Magyarországon. Működésük eredményeként nincs beruházás, nincs hitel, zuhan a fogyasztás, megy tönkre minden. A világ termelésének 0,2 %-át adó Magyarország "gazdasági szabadságharc" keretében ment neki a világ többi résznek. Meg lehet ezt vajon nyerni? Nyilván nem. Akkor már csak egy kérdés van: Mi lesz a bukás ára? Azt nem tudnám megjósolni, hogy lesz-e, és mikor ebből lázadás, de nem zárható ki.
2011. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt senki nem tudhatta előtte,amit most csinál a Fidesz.

De aki élt az előző kormányzásuk alatt,és nem imádja Orbánt,tapasztalatai alapján számíthatott rá,hogy

Orbán egyeduralomra törekvő,hatalommániás.

Újra csak a gazdagoknak kedvez a kis emberek rovására.

Nem fog családi pótlékot emelni.

Hatalmas pénzeket költ el a saját és a haverjai részére az ország pénzéből.

Tűzzel-vassal szidja az ellenzéket. Megosztja az országot.

Ezért nem is szavaztam rájuk.

2011. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"felszámolta a növekedés és a jólét alapjait Magyarországon"


Igen, igen. Már 65 éve lerakták a növekedés és jólét alapjait a kommunisták, de valahogy csak nem akart szárba szökkenni. Jól meg is buktak rajta. Először 56 ban, aztán meg mostan. Most meg ezt a kis növekedést, és jólétet rombolja le a Fidesz. Te tényleg ilyen hü.lye vagy?

2011. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21.17: Igen, tényleg ilyen hülye vagyok. Mentségem talán annyi, hogy rajtam kívül az összes közgazdász is ezt mondja, a jobbosok is. Te hivatkozol itt a 65 évvel ezelőtti bolsevizmusra, holott Orbánék itt és most csinálnak bolsevista gazdaságpolitikát. És hát ahogy ezt a tőke nem szerette 1948-ban, úgy nem szereti 2011-ben sem. Mert hát mi is az abszurd mértékű bankadó és az egyéb válságadó? Gyakorlatilag a nyereség államosítása. Igen, ugyanaz, mint amit a bolsevisták csináltak a 40-es évek második felében, csak éppen most nem lökik ki a székeikből a bankárokat. Csak visszamenőleg egy tollvonással elveszik a nyereségüket. És akkor csodálkozunk, ha ezek a bankárok nem adnak hitelt? És ha nincs hitel, akkor csodálkozunk, hogy nincs beruházás? És ha nincs beruházás, csodálkozunk, hogy nincs jólét?


Meg hát azt is a kommunisták csinálták utoljára, meg csinálják mai is Észak-Koreában, hogy mesterséges árfolyamokat állapítanak meg. Piaci alapon 250 Ft egy svájci frank, de a mi jóságos államunk azt mondja, hogy 180. Ez nem működött se 65 éve, se 40 éve, és nem működik ma sem.

2011. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!