Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Kubatov...

Mi a véleményetek Kubatov hangfelvételének tálalásáról?

Figyelt kérdés

Legyen axióma, hogy Kubatov politikusbűnöző, a Fidesz korrupt stb. stb.

De mit szóltok ahhoz, hogy így tálalta a Jobbik közeli média? Miért csak apránként mutatja be a felvételt és miért nem tettek már régen feljelentést, akkor, amikor megszerezték? Hogy lehet, hogy pont most adta át egy csalódott jobbikos aktivista? Miért pont most csalódott a Fideszben az utolsó héten?

Ha mégis kiderül, hogy heteken át ott figyelt a fiók mélyén ez a felvétel a Jobbiknál, akkor a felvétel birtokosai elmulasztották állampolgári kötelességüket?

A felvétel végén olvasható, hogy "az maradjon a mi titkunk". Morvai Krisztina szerintem egyetért velem abban, hogy ez így nem tisztességes.

http://www.youtube.com/watch?v=90wUVrKqBwI


2010. ápr. 8. 18:54
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Bakker ez nem igaz, hogy nem látja senki, hogy a cél nem szentesíti az eszközt. Ez vastagon bűncselekmény, amit valakik elkövettek egyesek a Jobbik érdekében.

(Túllépve azon, hogy ugyanez még inkább áll a Fideszre, de ezen nincs vita köztünk.)

2010. ápr. 8. 19:22
 22/30 A kérdező kommentje:

"Ugyan ezt csinálta a Fidesz igénybe véve a cseléd médiáit."

Milyen jobbikos felvételt tartott vissza a Fidesz? Nem hiszem el, hogy nem érted a különbséget?

2010. ápr. 8. 19:24
 23/30 anonim ***** válasza:
Engem inkább a fősodrú médiában való nem tálalása aggaszt
2010. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Figyelj, persze hogy valamennyire törvény sértő. De az elmúlt évek alatt megannyi beszéd került már ki és egyik sem azonnal, amint kézbe jutott, hanem napokkal, hetekkel vagy akár hónapokkal később. Mondhatnám azt is, hogy nem is kéne ez kérdésnek lennie, hogy meddig tartották vissza és miért. Eltörpül az mellet, ami a videóban elhangzik. És eltörpül azok mellett a dolgok mellett amit a nagy pártok visznek véghez.

De ha nagyon bele kéne menni, az is egy kérdés, hogy a Jobbiknál ki tartotta vissza? Egy állampolgár vagy Vona Gábor?


Megjegyezném azt is, hogy engem egyáltalán nem lepett meg, sőt. Nagyon jól tudom, hogy a mostani választások, vagy inkább maradok a szavazások szónál, el lesznek csalva. Nem kicsit, nagyon.

2010. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:28


Én sem mondtam, hogy személyesen Vona Gábor, bár ki tudja, de szerintem ez nagyon nem mindegy. Az öszödi beszéd kikerülésének a körülményeit sem ismerjük, pedig arra is szükség volna a teljes képhez. Engem az háborít fel, hogy, ha valaki találkozik valamivel, ami megerősíti a hitét a pártjában, akkor "azt fölveszi és szalad vele, anélkül, hogy megnézné, honnan került a kezébe", ha meg ellentmond az addigi meggyőződésének, akkor azt letagadja. Miért nem lehet felnőttként viselkedni, ha a politikáról van szó?

2010. ápr. 8. 19:38
 26/30 anonim ***** válasza:

(nem olvastam az előző commenteket)


Gondolkodj kicsit kérdező. A jobbik miért pont a választás előtt 4 nappal szivárogtatta volna ki a felvételt? Nem gondolod hogy 4 nap alatt alig ér el valakihez az információ? A TV2-n is épp hogy csak megemlítették, valahogy így : "Gyurcsány feljelentést tett a Kubatovról kiszivárgott hangfelvétel miatt". Kb ennyi jelentősége volt a TV2-ben is, egy mondat. Még annak sem lehet mondani.

2010. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
OVB szerint hiteles, és feljelentést tesznek. persze hamisítvány...
2010. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Mutass már valakit, aki szerint hamisítvány!
2010. ápr. 8. 20:38
 29/30 anonim ***** válasza:
"bárki hamisíthat ilyen szöveget" Azthiszed, hogy az OVB ezt nem tudja? Nem tudják, hogy milyen trükkel lehet ilyet csinálni? Nincs már tapasztalatuk ilyenben? Már hogy a fészkes francba ne lenne! Pontosan tudják mi a dörgés. Meg is vizsgálták, elemezték és a következtetés = EREDETI ! Ennyi PONT!
2010. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Az ovb nem vizsgálta meg. 3 mszp-s, 1 szdsz-es, egy mdf-es volt a "szakértő"! :D:D
2010. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!