Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Kubatov...

Mi a véleményetek Kubatov hangfelvételének tálalásáról?

Figyelt kérdés

Legyen axióma, hogy Kubatov politikusbűnöző, a Fidesz korrupt stb. stb.

De mit szóltok ahhoz, hogy így tálalta a Jobbik közeli média? Miért csak apránként mutatja be a felvételt és miért nem tettek már régen feljelentést, akkor, amikor megszerezték? Hogy lehet, hogy pont most adta át egy csalódott jobbikos aktivista? Miért pont most csalódott a Fideszben az utolsó héten?

Ha mégis kiderül, hogy heteken át ott figyelt a fiók mélyén ez a felvétel a Jobbiknál, akkor a felvétel birtokosai elmulasztották állampolgári kötelességüket?

A felvétel végén olvasható, hogy "az maradjon a mi titkunk". Morvai Krisztina szerintem egyetért velem abban, hogy ez így nem tisztességes.

http://www.youtube.com/watch?v=90wUVrKqBwI


2010. ápr. 8. 18:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%

tudjuk hogy a fityeszt próbálod menteni :D


"Miért csak apránként mutatja be a felvételt és miért nem tettek már régen feljelentést, akkor, amikor megszerezték? Hogy lehet, hogy pont most adta át egy csalódott jobbikos aktivista? Miért pont most csalódott a Fideszben az utolsó héten? "


nem a jobbiknál volt hanem a kurocnál


hogy miért csak csepegtetik


HOGY NAGYOBBAT ÜSSÖN :D


annyi


szép volt fityesz

2010. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

"Érti itt egyáltalán valaki azt a kib@szott kérdést"


vedd be az esti gyógyszert :)))

2010. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
44%
Én értem. Te a jobbikot kritizálod, mert rossz időpontban adta ki a felvételeket, ami valószínűleg már hetek óta a tulajdonukban vannak.
2010. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

De válaszoltam is rá:

mert most már senki sem fogja tudni kivizsgálni az eredetiségét a választások előtt.... Utána meg már senkit sem érdekel...

2010. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

AZ a helyzet, hogy itt nem más valaki mondta a hangfelvételen a dolgokat, hanem maga Kubatov. Én meghallgattam, valamennyire értek az ilyen dolgokhoz és szerintem ezen nincs semmi hamisítva. Akárcsak a nem olyan régen előkerült Bayer Zsolt hangfelvételen. A mackó nyomdás hangfelvételre gondolok.

Ha hamis lenne a felvétel a Fidesz már a megjelenéskor cáfolhatta volna és ennyi, vége. De már 4.-én kikerült és azóta ha jól tudom nem sok felszólalás volt. Na meg Kubatovnak voltak cifra beszólásai sokszor. Engem az idegesített fel a legjobban, amikor azt mondta Bayer Zsoltnak: nekünk az a feladatunk hogy elérjük a minimum 51%-ot a választásokon.


Magára a kérdésre nem nagyon tudok válaszolni. Ha valóban a Jobbik tartogatta ezt a felvételt, akkor egyértelmű, hogy miért most dobták fel. Nekem egykutya mindegyik párt.

2010. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
24 % Te vagy a fény az éjszakában. Nem arról van szó, hogy milyen a Fidesz. A kérdés utáni első mondatban elfogadom, hogy olyan, amilyennek mondjátok, de azt az előző két kérdésnél megbeszéltétek. A mostani kérdés, hogy vajon helyesen járt-e el a kurucz.info példának okáért. Szerintem sem nem etikusan sem nem törvényesen, függetlenül a Fidesztől.
2010. ápr. 8. 19:13
 17/30 anonim ***** válasza:

Miért vagy ennyire elvakult, kérdező?


Rajtad kívül mindenki tudja a választ!


Egyszerűen amilyen a adjon Isten, olyan a fogadj Isten.

Ugyan ezt csinálta a Fidesz igénybe véve a cseléd médiáit.


Nagyon jól tette a Jobbik és szerintem, már sokkal hamarabb el kellett volna kezdeni. de ami késik nem műlik.

A Fidesz ki lesz nyújtóztatva a parlamentbe.

Csak egy gyanús ügy és 1000000W fog megszólalni a Jobbik.


Vége a mutyivilágnak Viki.

2010. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Na az OVB úgy állapította meg, hogy hiteles Kubatov beszéde.
2010. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:13

Szerintem Kubatovék egyértelműen sárosak, de nem érzed azt, hogy aki visszatartotta ezt az infót az is törvénytelenséget követett el, ha nem is ugyanakkorát?

2010. ápr. 8. 19:17
 20/30 A kérdező kommentje:
Szóljon, aki ezt kétségbe vonta, mert én nem.
2010. ápr. 8. 19:18
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!