Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett a jobbikkal? Nem...

Mi lett a jobbikkal? Nem nagyon értem ezt.

Figyelt kérdés
[link] és a jobbik hova tünt az interjubol???
2010. ápr. 7. 21:23
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
61%
Mert sajnos a sok agymosott tévéfüggő nem ezt igényli,hanem a "csöppnyi kis agyuk be tudja fogadni"-színvonalú Maúúúúnika-cigányshow megy meg a Jaúúzsibarát.
2010. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
32%

Mi lett volna?


Mikor felfelé íveltek, megérezték a vérszagot, és neki mentek keményen, aljas módszerekkel az addig tabunak számító Fidesznek. A jobb oldali embereknek meg már van tapasztalata a jobb oldalt eláruló pártokról (lásd. SZDSZ). Tehát aki Fideszes volt, de úgy volt vele, hogy még is inkább a Jobbikra szavaz, mert elege van a C-sekből, az kihátrált mögülük. Annyira Én sem utálom a C-seket, hogy kockáztassam a jobboldal győzelmét. :)


Másrészt mekkora hülyék voltak már? Neki menni a Fidesznek, meg a médiának? Ebbe Hitler is belefulladt (lásd.: az oroszok megtámadása).


Szépen osztani kellett volna a komcsikat ahol lehet, a Fideszt meg csak finoman szurkálni. A fideszt nem érdekelte volna, ha Jobbik elér egy 30-35%-t. De a Jobbik győzni akart... Amatőrök...

2010. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Amatőrök esetleg éoóppen azok,akik"ELkúrtuk"-al jellemzték TETTÜKET!!! és a jobbik pont h ÖRül h végülis győzelemnek számit az,amit elértek!! hoppááááá!!
2010. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
30%

Mostmár győzelemnek számít? Én azt hittem meg akarták nyerni a választást. Döntsétek már el! :)


Mit jössz nekem az MSZP-vel? Csak a Fidesz! :P

2010. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
52%

FIDESZ,MSZP SOHA!!!

Ne legyen igazam,de ez a sok FIDESZ-szavazó,győzelmet ünneplő ember jó eséllyel meg fogja bánni a választását az elkövetkező 4 évben,de akkor már késő lesz.

Voltak hatalmon 4 évig,alig vártuk,hogy megszabaduljunk tőlük.

Az MSZP is csak annak köszönhette 8 éves uralkodását,hogy sokan nem akartak a FIDESZ-re szavazni a 4 évük miatt.

2010. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
60%

Elég érdekes, hogy egy szélsőjobbos párt nem a baloldali pártot vágja...


Ez meg mekkora ökörség már, hogy a Fideszt el akarták zavarni a 4 évük utána. Nézz utána te birka! 2002-ben több ember szavazott a Fideszre, mint 98-ban. 2002-ben azért vesztette el a választást, mert nem ment bele olyan licitálásba, amit tudva tudott, hogy nem bír el az ország. Mekkora egy álságos párt már ez a Jobbik... Ez ám a becsületes, tiszta hazaszeretet... Árulók!

2010. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Én arra emlékszem,hogy az emberek elégedetlenek voltak a FIDESZ-szel.

Persze az egyszerű melós vagy melónélküli emberekre gondolok,nem a jobbmódúakra,azoknak minden kormány alatt jó.

2010. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Óóóó igen, az egyszerű munkás emberek nyilván be voltak sértődve a minimálbér megemelésén... :D
2010. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!