Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett a jobbikkal? Nem...

Mi lett a jobbikkal? Nem nagyon értem ezt.

Figyelt kérdés
[link] és a jobbik hova tünt az interjubol???
2010. ápr. 7. 21:23
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
61%

A közszolgálatiknak igen

Ez meg kereskedelmi. Nem?

2010. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
80%

jól van rtl nek akkor se érdekel a véleménye ha csak ez lenne az egyetlen csatorna


hajrá Jobbik!

2010. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

" A közszolgálatiknak igen

Ez meg kereskedelmi. Nem?"


annak is

nem tudom honnan veszed hogy egy ker TV össze vissza kampányolhat saját szakállára?

2010. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 bumbi02 ***** válasza:
0%

Már előtte is elhallgatták a Jobbikot. Ez is az egyik oka, hogy ez a kijelentés létrejött, még ha nem is volt épp szerencsés kijelentés.


magyarul a Jobbik nem azért akarja beszüntetni az RTL-t és a TV2-t mert azokon értelmetlne müsorok mennek, vagy népbutitók lennének, csak gyerekes sértődésből? még egy ok mér ne szavazzak oda...

2010. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekes sértődésnek nevezed, hogy sérti ez a két csatorna a törvényt? Úgy látszik te vagy itt egyedül a gyerekes.
2010. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 bumbi02 ***** válasza:
0%

hol sértik a törvényt? (most ne a mónika showra hivatkozz ami miatt 1 órás szüneteket kell tartania az rtlnek sokszor)

miért te minek neveznéd azt hogy mivel nem szerepelhettem a tvtekben ezér meg foglak titeket szüntetni?

2010. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Már előttem is leírták. Nem ad megfelelő, pártatlan tájékoztatást, noha kötelessége lenne. Ha már sugározhat maradjon pártatlan. Mivel nagyon sok ember nem tud mást nézni csak ezt a két sz@rt, és az MTV-t (azért az valamivel pártatlanabb, de még mindig nem az igazi), igazi agymosást folytat az embereken, ha eddig nem tűnt volna fel.


De ha már itt tartunk, és "mindenki azt mond amit akar", mi miért nem tagadhatjuk a holokausztot?(én nem tagadom, ez már csak elvi kérdés) Jah, hogy az már nem a mi érdekünk, értem.

2010. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
36%

És egy pár mondhat olyat, hogy találomra két kertévét el fog törölni?


Demokráciában élünk könyörgöm, nehogy már egy ilyen hülyegyerek, mint vona mondja meg mit nézhetek, mit nem...

2010. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már számít a demokrácia, meg a szólásszabadság, de amikor a holokauszttagadás büntethetőségéről van szó, akkor vagy lapítasz, vagy egyetértesz. És jössz azzal hogy "azt mondunk amit szabad". Nem vagy kicsit elfogult? Gondolkodj el magadon. Szánalmas
2010. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
[link] teljesen kitörölték a jobbikot az rtl-töl . hát ilyen ez az ország
2010. ápr. 7. 22:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!