Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én liberális vagyok. Ez baj...

Én liberális vagyok. Ez baj szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 17:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

Az utolso kettonek van igaza.


Az ilyen libsi szep elgondolassal az a baj, hogy nem probalknak ki az okosok meg magukon sem. De csak probalj ahhoz ragaszkodni, ami MUKODIK! AZT NEM SZABAD! Az a multte! It's 2016, the current year!


A felsobbrendusegu tudatuk a nacikat megszegyenito! Aki nem ert veluk egyet, annak a kepebe mehet a paprika spray. Mint a gyerekes mexikoi anyanak, aki tamogatta Trump-ot. A tores-zuzas megy.


Egyebkent, a nagyszamu komcsik nagyon csendben lettek miutan kirboltak az arabok oket.

[link]


El is hinnem, hogy ezek a gyerekek komolyan gondoljak, ha nem 20 euroert tennek az altatos munkajukat, Soros zsebebol (No Borders).

Annyira magabiztosak a balosok, hogy siman minden bizonyitekot elutasitanak es csak ordibalnak valaszkent. Nem baj no. Az iskolazottsag egy feher elnyomo intezmen szamukra.


Erdekes, hogy Calaisban a polgarmester megkerdte a No Borders aktivistakat, hogy huzzanak el. Miert? Mert ok BIZTATTAK az arabokat, hogy tamadjak meg a kamionokat...

2016. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!