Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én liberális vagyok. Ez baj...

Én liberális vagyok. Ez baj szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 17:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
75%
olyan érdekes,hogy a legalizálás ellenzők mindig akkor kussolnak be,amikor bizonyítani kéne az állításukat.no mindegy,ebből is látszik,hogy nem lehet józan érvet felhozni a tiltás mellett.
2016. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
63%

"kifejtenéd miért utasítod el a könnyű drogok legalizációját?"


Mert hülye.

2016. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
75%
minden jóérzésű ember elutasítja aki nem akar úgy kinézni, mint Juhász Pitta
2016. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
nagy tapsot az előttem szóló kútúra követőnek.verhetetlen érveket sorakoztatott fel.LOL
2016. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Mert ellenzem. Valamiért érdekes módon idős drogost sosem lehet látni, idős alkesz azért több van.
2016. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
29%
azért,mert az öregek idejében nem volt fű(itthon) csak alkohol.aki meg 30-40évesen rákapott a piára az már nem fog elkezdeni füvezgetni.de ahol már règebben nyomják,ott kifejezetten sok az idős füves pl.egyébként a többi anyagot nem biztos,hogy legalizálnám,mivel szintetikus szarok.bár börtönt nem adnék a használóknak,hernyót meg speedet nem lehetne boltban kapni.ellenben a fű semmivel sem veszélyesebb az alkoholnál(sőt,az alkohollal szemben a fű nem idegméreg ha jól sejtem),tehát semmi akadálya nem lenne.több ezer gyerek èhezik ebben a tetves országban,ès egy ilyen potenciális bevételi forrást kiaknázatlanul hagynak!az igazi bűn,hogy tehetnének ellene,de nem tesznek.és egyesek tapsolnak örömükben,hogy de jó,ma sem kap enni az sok gyerek.de legalább nem füveznek külföldiek kemény pénzekért a káffésoppban.helyette iszák a sarkon a tüskéket a prolik,de há'az kútúra,emez meg nem az.
2016. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
igen
2016. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem, bi-bi-bííí!
2016. ápr. 20. 06:29
 59/61 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem próbálod másra rákényszeríteni hogy ő is az legyen, addig nem. A nagy ellenszenv a liberalizmussal szemben annak köszönhető, hogy a liberalisták általában fasisztáznak homofóboznak konzervatívoznak kommunistáznak szexistáznak mindenkit aki nem liberális.
2016. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
21%
igen, baj
2016. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!