Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Adjon az Isten"-t köszönsz a...

"Adjon az Isten"-t köszönsz a szavazóhelyre belépéskor?

Figyelt kérdés

...és "Szebb jövőt" kívánsz távozáskor, ápr 11.-én?


Nem viccnek szánnám a kérdést, szóval lesz olyan köztetek aki tervezi, hogy ily módon köszön? :D

Nem tudom, leszek-e elég bátor, de nagyon kíváncsi lennék az ott ülők reakciójára:D A Jobbikos felügyelő, biztos hasonlóan köszönne vissza:D


(Csak Jobbikosoknak szólna kérdés!)


2010. ápr. 4. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
37%
A Jobbik értékrendje jobboldali,nemzeti-keresztény aki ócsárolja az mi?
2010. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
52%
Sztem nem baj, ha vki így köszön, de ugyanakkor kicsit túlzás szavazáskor...én sem viszek a bizottság tagjainak egy-egy narancsot, amikor elmegyek szavazni :)
2010. ápr. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem kéne "feltűnősködni" a szavazáson. (Megértem hogy büszkék vagytok rá.) De ne hagyjunk "támadási felületet", legyetek észnél!

Szebb jövőt!


/Egy Jobbik-szimpatizáns/

2010. ápr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim válasza:
79%
Én a Jobbik nevében leszek felügyelő. Nem lehet semmi pártra utaló jelvényt viselni. De ha vki úgy köszön, hogy adjon az Isten én rá fogom vágni,hogy szebb jövőt!
2010. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:

21.15:ez azért nem jó ötlet,mert az a szabály,hogy bemész a fülkébe,kitöltöd,boríték,kijösz,bedobod...

Ne adj okot arra,hogy mutogassanak rád.Hidd el 10 év múlva nem lennél rá büszke...

Egy Jobbikra szavazó.

2010. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
73%
Felhívnám minden Jobbikos figyelmét, hogy semmiképpen se csináljon ilyet! Ha a jobbik nem szimpatikus a felügyelőknek, akkor simán érvényteleníthetik a szavazatod úgy, hogy észre sem veszed (Ha a pecsétet rossz helyre pecsételik, automatikusan érvénytelen a szavazat, és aki nem ismeri annyira ezt a rendszert nem szúrja ki). Csináltak már ilyet a környezetemben, inkább nem szabad felhívni rá a figyelmet. Többet árt, mint használ.
2010. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:

"Sztem nem baj, ha vki így köszön, de ugyanakkor kicsit túlzás szavazáskor...én sem viszek a bizottság tagjainak egy-egy narancsot, amikor elmegyek szavazni :)"

És engem a múltkor letámadtak a párommal moziba menés közben, a kezünkbe nyomtak erőszakosan egy-egy csomag narancsot Fideszes papírral, és engedély nélkül lefényképeztek vele -.-.Azért ez így elég nagy túlzás.

2010. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:

Adjon az Isten!

Édesapám és nagyapám ezt a köszönést használja mióta az eszemet tudom.

Én is majdnem mindig "Adjon az Isten" kösznést használom, ennek ellenére nem ajánlom, hogy szavazásnál így köszönj. Simán meg tudják csinálni, hogy érvénytelenítik a szavazást.

Egy Jobbik szavazó.

Szebb jövőt!

2010. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
Hogyne..,meg turullal a fejemen megyek be még pluszban:D
2010. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 Dávid ***** válasza:
39%

Jól nézd majd meg azt a listát, soha többé hungaristát!:)


***Bokros***

2010. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!