Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Adjon az Isten"-t köszönsz a...

"Adjon az Isten"-t köszönsz a szavazóhelyre belépéskor?

Figyelt kérdés

...és "Szebb jövőt" kívánsz távozáskor, ápr 11.-én?


Nem viccnek szánnám a kérdést, szóval lesz olyan köztetek aki tervezi, hogy ily módon köszön? :D

Nem tudom, leszek-e elég bátor, de nagyon kíváncsi lennék az ott ülők reakciójára:D A Jobbikos felügyelő, biztos hasonlóan köszönne vissza:D


(Csak Jobbikosoknak szólna kérdés!)


2010. ápr. 4. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
48%

"Szebb Jövő!".... inkább ezek:


Kitartás!


9323-s fegyenc,

éljen Szálasi Ferenc!


XDD


Vagy:


Es ist zeit für reich! Wir müssen die Juden ausrotten!!!


:DDDDDDDDD

2010. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
51%

Igen, a Szebb jövőt! köszönéssel semmi baj sincs. Ki az a marha, aki megsértődik azon, ha valaki szebb jövőt kíván?

Aki kiröhög, az egy szánalmas senkiházi ember, számomra egy légypiszok.

2010. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
52%
Gyökér kérdező!Én sokszor köszönök Adjon Istennel, már tízen éve, még soha senkit nem zavart, bár volt akit megmosolyogtat...
2010. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
41%
Azért látszik a jobbikosok értelmi szintje,már ami a válaszokat illeti.
2010. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
59%

Azert annak nagyon gratulalok aki az ilyen köszönest kiröhögi vagy lenacizza az igy köszönö embert.

Nekem kifejezetten tetszik, mert ez egy REGI HAGYOMANYOS MAGYAR köszönesi mod. Es szerintem annak kell melyen magaba szallnia aki ezt nezi le. Es van aki nem a Jobbik miatt, hanem sajat maga, neveltetese, megszokas stb.. miatt köszön igy. Akinek jol esik vagy a parthoz tartozasat akarja kifejezni hat köszönjön igy. En igy fogok, de nem kifejezetten a part inkabb mint a törtenelmünkre emlekezes miatt, föleg egy ilyen napon, mint apr11.

Szebb Jövöt!

2010. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
61%
Simán! :DDDD
2010. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
44%

A kurucos cikken most besírtam:


"Viszont a látottak alapján jó okom van azt feltételezni, hogy itt kint nem második és nem harmadik, hanem az első erő lett a Jobbik"


erre ez a a cikk címe:Első erő lett a Jobbik a londoni szavazáson


Mert aztán tényleg tudják, hogy első lett amikor az urnákat még fel se bontották...nem értem a kurucot...

2010. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
18%
Hány éves vagy kérdező, egyálltalán szavazhatsz már, elég gyerekese ez az elgondolás.
2010. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
47%
Nem. A szavazás zárt és titkos. Ezért mindegy, kire szavazol, nem biztos, hogy célszerű a pártod köszöntését használni. Arról nem is beszélve, hogy ezzel szerintem megtiltanám a kampánycsendet.
2010. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
80%

mi a baj azzal hogy "Adjon Isten"???

Kérdezzétek meg nagyapáitokat hogy köszönt régen? majdnem biztosan igy...

2010. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!