Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Adjon az Isten"-t köszönsz a...

"Adjon az Isten"-t köszönsz a szavazóhelyre belépéskor?

Figyelt kérdés

...és "Szebb jövőt" kívánsz távozáskor, ápr 11.-én?


Nem viccnek szánnám a kérdést, szóval lesz olyan köztetek aki tervezi, hogy ily módon köszön? :D

Nem tudom, leszek-e elég bátor, de nagyon kíváncsi lennék az ott ülők reakciójára:D A Jobbikos felügyelő, biztos hasonlóan köszönne vissza:D


(Csak Jobbikosoknak szólna kérdés!)


2010. ápr. 4. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
53%
és mi van az LPM-vel?:)
2010. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:
"hitleres" tehát az MSZP-re szavazol?
2010. ápr. 4. 21:34
 43/71 anonim ***** válasza:
58%

Kedves munkáspárti, nézd már meg a munkáspárt honlapjának fejlécét!

Államosítás - hogy a munkáspárt mit akar államosítani, rejtély, a Jobbik programjában viszont le van írva, hogy a privatizált energiaszektort visszavennék az állam kezébe.

Számonkérés - az országos listát állító pártok közül egyedül a Jobbik hangoztatja ezt.

Munkahelyteremtés - ezt könnyű kimondani, az összes párt ezt ígéri.

A kommunizmusban nem a jövő, hanem a múlt rejlik. Ahogy egy belendült pártfunkci annak idején megmondta: "ma a kommunizmus a világ egyötödét uralja, de ne féljetek, elvtársak! eljön majd az idő, mikor a világ egyhatodát, egyhetedét, sőt, egytizedét fogja uralni!". És hála Istennek, igaza is volt. Ma már csak három távoli országban vannak hatalmon az imádott kommunistáid. Remélem, ez a csőcselék sosem kerül be a parlamentbe.

2010. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
69%

Nem nem csak hülyeségből írtam nyugi :D, nem szavaznék a zsidókra a magyarokra szavazok.

Szebb jövőt.

2010. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
63%
Jó hogy nem HEIL HITLER-rel köszönsz! BM!
2010. ápr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
49%
Ja, kösz a tanácsot utolsó XD
2010. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
43%
Minden Jobbikra leadott szavazatt elvesztegetett szavazat. Talán be sem juttok :))) Szebb jövőt nélkületek.
2010. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
52%
álmodozz csak
2010. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:
Londonban már így köszöntek a választáskor, érdemes elolvasni: [link]
2010. ápr. 6. 15:54
 50/71 anonim ***** válasza:
43%
Jah... Mert majd elhiszem amit a kuruc ír.:) Olvastam a cikket és természetesen az írója tudni véli, hogy a jobbikra szavaztak a legtöbben... Röhej.
2010. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!