Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Adjon az Isten"-t köszönsz a...

"Adjon az Isten"-t köszönsz a szavazóhelyre belépéskor?

Figyelt kérdés

...és "Szebb jövőt" kívánsz távozáskor, ápr 11.-én?


Nem viccnek szánnám a kérdést, szóval lesz olyan köztetek aki tervezi, hogy ily módon köszön? :D

Nem tudom, leszek-e elég bátor, de nagyon kíváncsi lennék az ott ülők reakciójára:D A Jobbikos felügyelő, biztos hasonlóan köszönne vissza:D


(Csak Jobbikosoknak szólna kérdés!)


2010. ápr. 4. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:

"hadd tudja meg a világ, hogy állatok vagytok..."

Ez egy nagyon régi, és szerintem megtisztelő köszönési forma!


Amúgy nem vitát akartam a kérdésemmel, azért is írtam ki, hogy Jobbikosoknak szólna a kérdés:D

2010. ápr. 4. 21:03
 12/71 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem is rossz ötlet. És nem érdekel, ha kiröhögnek érte. Én amikor írtam az rtl-nek a levelemet ott is Adjon az Istennel köszöntem...És a Szebb Jövőt volt a köszönésem (a levélben)
2010. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
80%
mármint az elköszönésem (:
2010. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
36%
Ha lesz a szavazatszedő bizottságban,akinek van parasztbácsi ismerőse,az biztosan parasztnak néz titeket is.Az öreg tanyasiak köszöntek Adjon Istennel,minden szembejövő embernek.
2010. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
34%

"Ez egy nagyon régi, és szerintem megtisztelő köszönési forma!"


akkor egy kis történelem lecke:

Szebb jövő köszönést először a leventék használták, majd átvették a skinheadek, tőlük meg a vonákok kisebbség.

2010. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim válasza:
53%
Én úgy fogok köszönni hogy jó reggelt elvtársak:D ÉS a vörös csillagos pólóm lesz rajtam!:)
2010. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
48%
31%-os nehéz életű libsi ha te ezért szemberöhögsz engem , én ott helyben fejeltelek ketté :)) nehéz a liberálisok élete :(
2010. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
51%

"Ez egy nagyon régi, és szerintem megtisztelő köszönési forma!"


Az Adjonisten!, meg az Adjon az Isten! nem ugyanaz.

2010. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
52%
Vonákok kisebbség? Ez Magyarország, ami a magyaroké. Ti vagytok a kisebbség hungarofób nehéz életű liberális patkányok.
2010. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
49%

Vagy amilyen hülyék vagytok, még a kampánycsend megsértésével is vádolni fognak titeket... :)

Nehéz a jobbiksok élete... :)



Választási csendet csak párttagok, és a választási feladatokkal foglalkozó vagy ideiglenesen megbízott emberek sérthetnek.

2010. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!