Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden jobbikos politikus...

Minden jobbikos politikus ennyire pofátlan?

Figyelt kérdés

Vas megyében élek és a napilap lehozta hogy Bayer Zsolt fideszes képviselő fórumára Rába Kálmán jobbikos nyolcad magával érkezett szivatni Bayer-t.(és akkor ennyit arról hogy "vajon a jobbikos képviselőknek miért nem kell testőrség?")Azzal kezdte hogy úgy köszönt Bayernek hogy szevasz cickány(!).Rába Bayer beszéde alatt is egy csomót pofázott,és a kérdések alatt is csak az ő hangját lehetett hallani.A végén már az volt hogy a jelen levők küldték el a francba.És az egyikük még oda is vetette neki,hogy eddig gondolkodott azon hogy kire fog szavazni,de már döntött.

Aztán a huszonéves jobbikos szimpatizánsokat akik elkísérték Rábát,öregek oktatták ki,hogy hogyan kell értelmesen vitázni.


Gratulálok Rába,gratulálok Jobbik!


2010. ápr. 2. 15:30
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
48%
mondjak*
2010. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
53%
Bírjátok ki még 1 hétig. Onnan lehet tudni, hogy jól áll a Jobbik, hogy egyre több Jobbik csesztető kérdés jelenik meg. Ahhoz képest, hogy a Jobbik milyen erőszakos, érdekes módon többségében nem olyen kérdések kerülnek ki, hogy a Fidesz, MSzP, SzDSz ilyen-olyan sz.@r. Nem Jobbikos szelíd honfitársak, miért van az, hogy MINDIG ti kezditek a vitát és az ócsárolást?
2010. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
Megszivatták Bayert? yeaaah ennek szerintem még a Fideszesek is örülnek, Bayer egy seg*fej állat!
2010. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
52%

66

Nem is az a baj, hogy a körmére néztek, hanem az, ahogy itt egyesek reagáltak. Másvéleményen lévő embert nem európer agyonverni, felakasztani, felnégyelni.

2010. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés is egy liberális öngól. Miért is? mert kiderült, hogy nem teljesen úgy volt a dolog, ahogy a kérdező leírta, ez nézőpont kérdése, a fideszes sajtó naná, hogy nem fogja azt írni, hogy Bayer egy p*cs, jóhogy őt védik. A cickány Bayer megmutatta nemrég, hogy milyen kultúrált, most kapott néhány kérdést, megszívta szegény, ilyen ez. Minden seg*fej a széllel szembe pisál, ahogy Penge mondta volt a vámpírvadász :D Gondolom a kérdező nem ilyen reagálásra számított hanem 50 olyan hszre amiben a Jobbikot nácizzák ...
2010. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

Ismét nagy Jobbik botrány. Elmentek egy Fidesz lakossági fórumra és még kérdéseket is mertek feltenni. Ekkora botrányt! Most emiatt fogom meggondolni magam és nem a Jobbikra szavazni. Á nem nevetséges.

Ahoz meg csak gratulálni tudok, hogy vki még mindig hisz a Vas Népének. Azt se lehet elhinni amit kérdeznek.

Egy Vas megyei.

2010. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Na látod,még te is 50 nácizóra számítottál,persze örülök hogy viszonylag értelmes válaszok lettek.
2010. ápr. 2. 16:41
 48/55 anonim ***** válasza:

Nézd én jobbikos vagyok és nem kívánok senkit felnégyelni,felakasztani,deportálni.

Elszámoltatni,megbüntetni azt igen.Törvényes keretek között.

Ordenárék mindenhol vannak,kaptam én már fideszestől is amikor kijavítottam,hogy nem Kurcsány,hanem Gyurcsány...hiába nálam dolgozik a gyerekszoba,mégha sokaknak nem is tetszik.

Viszont megfigyeltem,hogy a jobbikos is abbahagyta a káromkodást,ha elmeséltem neki,hogy így nem illik.

Az emberek taníthatók.Még a "jobbikos csürhe" is.

Arról nem is beszélve,hogy sokszor éppen 50-60-ad disztingvált urak/hölgyek szájából hangzik el olyan,hogy szinte belepirulok...Sajnos ez össznemzeti betegség.

2010. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
28%
A jobbiknak egy ilyen történelmi helyzetben, mint válság, patkány mszp garázdálkodás után csak 15% jön össze. Akkor 4 év múlva sem lesz itt az idejük, 4 év múlva, ha sajnos nem dupláz a fidesz akkor visszajön gyurcsány és a kis barátai.
2010. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

16.38:A Vas Népe "szoci "sajtó.

Be is linkeltem a cikket,ki van hegyezve Bayerre rendesen.Nem véletlenül.

2010. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!