Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden jobbikos politikus...

Minden jobbikos politikus ennyire pofátlan?

Figyelt kérdés

Vas megyében élek és a napilap lehozta hogy Bayer Zsolt fideszes képviselő fórumára Rába Kálmán jobbikos nyolcad magával érkezett szivatni Bayer-t.(és akkor ennyit arról hogy "vajon a jobbikos képviselőknek miért nem kell testőrség?")Azzal kezdte hogy úgy köszönt Bayernek hogy szevasz cickány(!).Rába Bayer beszéde alatt is egy csomót pofázott,és a kérdések alatt is csak az ő hangját lehetett hallani.A végén már az volt hogy a jelen levők küldték el a francba.És az egyikük még oda is vetette neki,hogy eddig gondolkodott azon hogy kire fog szavazni,de már döntött.

Aztán a huszonéves jobbikos szimpatizánsokat akik elkísérték Rábát,öregek oktatták ki,hogy hogyan kell értelmesen vitázni.


Gratulálok Rába,gratulálok Jobbik!


2010. ápr. 2. 15:30
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
54%

Bayert nem szeretem - nagyon finoman fogalmaztam, kb mint ha azt mondtam volna, hogy az atomvillanás kicsit árt a szemnek - de a Jobbikkal kapcsolatban igaza van. Ezek jakobinusok. Ezeknek az embereknek a szellemi jogelődjei kiáltották ki a tanácsköztársaságot, mentek be fokossal az egyetemekre zsidók után vadászni, negyvennégyben ők lettek nyilasok, hogy aztán a háború útán átöltözzenek, és az ÁVH-ban tépjék le az osztályellenség körmét.

Eleinte bíztam abban, hogy a pártjukon belül a "higgadtabb radikálisok" majd szépen lassan háttérbe szorítják őket, de ez hiú ábránd volt.

2010. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
39%
Ha esetleg valakinek nem tunt volna fel,tudatom,hogy a 30-as es 34-es valaszolok provokatorok.De nem baj,szeretjuk oket.
2010. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
77%
Bayer Zsolt egy gerinctelen undorító csúszómászó aki mindenkit mocskol aki neki nem szimpatikus. Jahogy véletlenül egyszer visszanyalt a fagyi? Kérjünk tőle bocsánatot? :D
2010. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
Tudnak a francokat szavazatot nyerni,eddig csak simán nem tetszettek,de most már nagyon rühellem őket,aztán hozhatja Vona az iráni gárdáját Abdulltól.
2010. ápr. 2. 16:09
 25/55 anonim ***** válasza:
68%
Újabb jobbikos mega botrány! Jobbikosok kérdéseket merészeltek feltenni egy Fideszes fórumon. Hallatlan!!!
2010. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
45%
Bocsanat, a 30,32,34%-os.Kiegeszitettem.Nem tudom,nem lehet oket valahogy kitiltani innen?Elvileg a provokalas tiltott.
2010. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
64%

"Ha esetleg valakinek nem tunt volna fel,tudatom,hogy a 30-as es 34-es valaszolok provokatorok.De nem baj,szeretjuk oket."


azért vagyunk provokatívak mert nem értünk egyet a jobbikkal?

Akkor Magyarország 85% provokatív?

tudom aki nem jobbikos az nem is ember és fel kéne négyelni.

2010. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
22%
32 és most újra eljön a mi időnk.
2010. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
68%

[link]

Ajánlom minden keresztény érzületű,konzervatív figyelmébe Bayer Zsolt tömör mondatát:Mekkora f.aszok vagytok.

Igen ez a Fidesz!

2010. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
5%
Fel is lesztek 34es hidd el nekem.
2010. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!