Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden jobbikos politikus...

Minden jobbikos politikus ennyire pofátlan?

Figyelt kérdés

Vas megyében élek és a napilap lehozta hogy Bayer Zsolt fideszes képviselő fórumára Rába Kálmán jobbikos nyolcad magával érkezett szivatni Bayer-t.(és akkor ennyit arról hogy "vajon a jobbikos képviselőknek miért nem kell testőrség?")Azzal kezdte hogy úgy köszönt Bayernek hogy szevasz cickány(!).Rába Bayer beszéde alatt is egy csomót pofázott,és a kérdések alatt is csak az ő hangját lehetett hallani.A végén már az volt hogy a jelen levők küldték el a francba.És az egyikük még oda is vetette neki,hogy eddig gondolkodott azon hogy kire fog szavazni,de már döntött.

Aztán a huszonéves jobbikos szimpatizánsokat akik elkísérték Rábát,öregek oktatták ki,hogy hogyan kell értelmesen vitázni.


Gratulálok Rába,gratulálok Jobbik!


2010. ápr. 2. 15:30
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%
A fidesz taj parasztokból áll. Nem csak Bayer ilyen tapló.
2010. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
30%

Százaléknélküli: ha te azonosulni tudsz azokkal, akiket leírtam, sajnállak.

68: Az az alkotmány szerint még nem provokáció, ha nem értek egyet valakivel. Olvasd el a hozzászólásokat, valaki meg akarná ölni Bayert. Erről mi a véleményed?

2010. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
62%

Hagyd a provokátorokat!Engem pl szórakoztatnak.

Kin röhögök,ha kitiltják őket?Mónika-show-t nem nézek...

2010. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Én pedig neked gratulálok. Te sem vagy különb:


"/Nem iskolázták le,nem sikerült a csíra Rábának.../"


Ugyan az a lekezelő hangnem, amit a kérdésedben te magad is megjelölsz, ugyan úgy fúrod. Nem ugyan olyanná kell válni, mint akit utálsz, ellenfelednek tartasz, hanem különbbé.

2010. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
56%

32

Az,hogy te pont olyan primitiv vagy mint Bayer.Hogy jottok ahhoz,hogy szinte egy "rangba"sorolsz a nyilasokkal,komunistakkal stb.Igen,pont ugyanolyan sz@rhazi kis primitiv cickanyok vagytok mint a Bayer.

2010. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Ha különbbé válnék akkor le lennék hazaárulózva,cigányozva,zsidózva....
2010. ápr. 2. 16:19
 37/55 anonim ***** válasza:
60%

68

Én nem sorolnálak, és akkor elnézést is kérek, nem igaz mindenkire, de aki olyanokat ír, hogy Bayer lógni fog, meg ez a százaléknélküli, aki helyesel, hogy a nem jobbikosokat fel kéne négyelni, az olyan. Elhamarkodottan írtam, megfelel ez a korrigálás?

2010. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
71%
4 év hosszú idő. Egy kiegyensúlyozott Fidesz alatt, ez a jobbikos őrület ki fog hunyni. Aki négy évig ilyen fokon gyűlölködik mérgelődik egyfolytában vagy megőrül vagy daganata lesz.
2010. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
65%

nem értek egyet egy pártal az nem provokáció.

viszont ezért felnégyelni vkit, had ne monjdak erre semmit.

2010. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Rendben, akkor legyen mindenki bunkó tirpák, mert úgy látszik erre van igény, nem egy tiszta rendezett országra.

2010. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!