Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden jobbikos politikus...

Minden jobbikos politikus ennyire pofátlan?

Figyelt kérdés

Vas megyében élek és a napilap lehozta hogy Bayer Zsolt fideszes képviselő fórumára Rába Kálmán jobbikos nyolcad magával érkezett szivatni Bayer-t.(és akkor ennyit arról hogy "vajon a jobbikos képviselőknek miért nem kell testőrség?")Azzal kezdte hogy úgy köszönt Bayernek hogy szevasz cickány(!).Rába Bayer beszéde alatt is egy csomót pofázott,és a kérdések alatt is csak az ő hangját lehetett hallani.A végén már az volt hogy a jelen levők küldték el a francba.És az egyikük még oda is vetette neki,hogy eddig gondolkodott azon hogy kire fog szavazni,de már döntött.

Aztán a huszonéves jobbikos szimpatizánsokat akik elkísérték Rábát,öregek oktatták ki,hogy hogyan kell értelmesen vitázni.


Gratulálok Rába,gratulálok Jobbik!


2010. ápr. 2. 15:30
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
82%
A Józan ész győzedelmeskedik és jön a rendszerváltás. :)
2010. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
50%
Bayert ki fogják végezni a parlament előtt, kötélen.
2010. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
46%
Ti rosszabbak vagytok, mint Kun Béla emberei.
2010. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
86%

Elolvastam a linket kérdező.


Ez egy lakossági fórum volt ahol a lakosságnak,embereknek joguk van kérdezni,az hogy nem a médiában lezsírozott kérdéseket teszik fel semmi kivetnivaló nincs benne már ha jobbikosnak teszik fel\lásd tv2 mokka 03:31 én\de fideszessel ilyen stílusban beszélnek mint most akkor botrány bunkók stb.miért?


bemásolok egy mondatot ami miatt felfort a hangulat ez után kezdtek személyeskedni \a cikk alapján\


"Csak a Fidesz? - de miért is? - teszi fel a kérdést Bayer: A jakobinus disznók most nagyokat mondanak, de ez kivitelezhetetlen, hál Isten nem lesz módjuk mindezt megcsinálni"


Bayer az ártatlan most sem a saját pártja programjáról kezdett beszélni,hanem a másikat kezdte sértegetni.


Mégis ettől mit várt?


KETTEN kellettek a dologhoz bár tudom fideszes soha nem lehet negatív szereplő.

2010. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
71%

Na,nem egészen így volt.

Rába Kálmán igaz ott volt fiatal jobbikosokkal.Akik az előzőleg megállapodottak szerint nem szóltak semmit vissza a nekik kiabált sértésekre(jobban mondva volt egyszer egy nagy hujjogás)

Rába Kálmán felvett pár kényelmetlen kérdést,nadehát lakossági fórum volt,nem monológ felolvasás.

Szóval akkor most nekem mond azt,hogy nem így volt,ahogy leírtam.

Mivel személyesen ismerem Rába Kálmánt,akár meg is kérhetem,hogy írja le mi történt...persze pár nap türelmet kérek,ha annyira érdekel a válasza.

Tovvábiakban olvashatsz tőle/róla: [link]

2010. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
22%
Ja, nagyon meg lehet unni ezeket a jobbikosokat. Én elmentem egy gyűlésre mert érdekelt, de aztán rájöttem, hogy ezek kulturálatlan állatok. Ezek ne kormányozzanak.
2010. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
72%

Hozzáteszem ez most pech komám.Nekem ez hazai pálya.

Mellesleg a Vas Népe erőssen szoci lap.Nézz csak utánna a városvezetésnek...

2010. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
84%

Csak ha esetleg valaki nem tudna:


http://www.youtube.com/watch?v=MEp6u67HG3Y&feature=player_em..


Primitiv Bayer,elkepesztoen pofatlan.


Erre fel tortnnek ilyenek amirol te beszelesz.Mindenhol tamadjak a Bayert.Megerdemli a kis cickany akarom mondani patkany.

2010. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
42%
30% os te vagy a legkultúrálatlanabb. Szerintem be is szoktál kakálni..
2010. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
26%

a válasz a kérésre: igen.

milyen mélyre fognak még süllyedni?

és ezzel most komolyan azt hiszik, hogy szavazot tudnak nyerni?

2010. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!