Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagánykodik Vona?

Miért vagánykodik Vona?

Figyelt kérdés

3 barátnőmmel mentem egyik nap haza (18-19 évesek vagyunk, természetesen szavazhatunk). Buszon utaztunk, és megláttunk egy nagy jobbikos plakátot. pont ott állt meg a busz, tehát "csodálni" is tudtuk. Megszólal az egyik: "Ez a Vona olyan jól néz ki, olyan helyes!!"

másik: "Tényleg, vagy csak azért, mert ilyen vagányul áll be?"

De most tényleg. Én is megnéztem és tényleg úgy áll be, olyan menőn. És akik ott voltak mellettem lányok, 2 szavaznak a jobbikra. És amikor megkérdezem miért jobbik, mert "kiírtják" a cigányokat, és ez a vona... ahogy beszél...

szerintem azért is mert helyesnek tartják meg minden. nem tudom miért erre megy a játék. De ez nem csak a lányok hibája. normálisabban is beállhatott volna, de ez természetesen csak részletkérdés. és "pár" szavazat...

ha van valakinek normális hozzászólása ossza meg velem.


2010. márc. 31. 21:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Uristen, én a nöknek 30 éves kortol adnák csak szavazati jogot :D ja és 60-ig bezárolag :D
2010. ápr. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy nekem tettszik a Vona. Épp ez az, hogy hülyéknek nézem őket... Hogy képesek ezért rájuk szavazni. de mind1.

egyébként azért raktam idézőjelbe a "kiírtják a cigányokat", mert tudom, hogy úgy se sikerül nekik. (szerintem)

Amúgy nem arra a célra tettem fel a kérdést, hogy lejárassam a jobbikot, csak észrevettem valamit, amit megosztok veletek. Nem tudom miért kell így lehordani. Mert nem az én hibám, hogy a barátnőim EZÉRT rájuk szavaznak. Ennyi.

2010. ápr. 1. 10:21
 23/23 anonim ***** válasza:

Miért lenne ostoba?60 éves nénikék sokan azért szavaznak a fideszre,mert Orbán olyan fess gyerek,meg olyan szépen beszél...Ugyanígy vannak az mszp-sek közt is.

Sőt Komár Laci se a művészete miatt lett "sztár".Vagy írhatnám Zalatnay Cinit is...

2010. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!