Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagánykodik Vona?

Miért vagánykodik Vona?

Figyelt kérdés

3 barátnőmmel mentem egyik nap haza (18-19 évesek vagyunk, természetesen szavazhatunk). Buszon utaztunk, és megláttunk egy nagy jobbikos plakátot. pont ott állt meg a busz, tehát "csodálni" is tudtuk. Megszólal az egyik: "Ez a Vona olyan jól néz ki, olyan helyes!!"

másik: "Tényleg, vagy csak azért, mert ilyen vagányul áll be?"

De most tényleg. Én is megnéztem és tényleg úgy áll be, olyan menőn. És akik ott voltak mellettem lányok, 2 szavaznak a jobbikra. És amikor megkérdezem miért jobbik, mert "kiírtják" a cigányokat, és ez a vona... ahogy beszél...

szerintem azért is mert helyesnek tartják meg minden. nem tudom miért erre megy a játék. De ez nem csak a lányok hibája. normálisabban is beállhatott volna, de ez természetesen csak részletkérdés. és "pár" szavazat...

ha van valakinek normális hozzászólása ossza meg velem.


2010. márc. 31. 21:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14%
Mert Vona keménykedő zsidózóember.
2010. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ilyen jobbik szavazó is van, nem is kevés. Mit kell ezen csodákozni? Vona vagány, Orbán karizmatikus, Mesterházy karakán. Ez csak egy verseny a politikusok részéről. Minden párt más fegyverrel harcol hogy "gyarmatosítsa" a szavazókat. Ne menj szavazni!
2010. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a barátnőid hülye pi,csák.
2010. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Na ez a legszánalmasabb és egyben legviccesebb próbálkozás a Jobbik lejáratására :D:D Miért áll olyan vagányul a Vona :D:D:D Beszarás :D
2010. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kiírtják a cigányokat... mégjobb :D a barátnőid nagyon hülyék, sajnos.
2010. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
HELLO KITTY 4 EVER :D szép volt újabb béna lejáratás
2010. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Legyünk komolyak... Kérdező nem lennél benne a barátnőiddel együtt egy leszbishow-al kombinált dupla análba, szájkosárral, szárazon?
2010. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Olyan hülye vagy, hogy görbíted a teret.
2010. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Szerintem te csak szimplán féltékeny vagy jujjujjj :DDDDD

2010. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Mindjárt jön két fa*z és levonja a végső következtetést:

"Irtsál te is cigányt és te is vagány leszel." :DDD

2010. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!