Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagánykodik Vona?

Miért vagánykodik Vona?

Figyelt kérdés

3 barátnőmmel mentem egyik nap haza (18-19 évesek vagyunk, természetesen szavazhatunk). Buszon utaztunk, és megláttunk egy nagy jobbikos plakátot. pont ott állt meg a busz, tehát "csodálni" is tudtuk. Megszólal az egyik: "Ez a Vona olyan jól néz ki, olyan helyes!!"

másik: "Tényleg, vagy csak azért, mert ilyen vagányul áll be?"

De most tényleg. Én is megnéztem és tényleg úgy áll be, olyan menőn. És akik ott voltak mellettem lányok, 2 szavaznak a jobbikra. És amikor megkérdezem miért jobbik, mert "kiírtják" a cigányokat, és ez a vona... ahogy beszél...

szerintem azért is mert helyesnek tartják meg minden. nem tudom miért erre megy a játék. De ez nem csak a lányok hibája. normálisabban is beállhatott volna, de ez természetesen csak részletkérdés. és "pár" szavazat...

ha van valakinek normális hozzászólása ossza meg velem.


2010. márc. 31. 21:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de nagyon ostoba lehetsz, a barátnőiddel együtt!
2010. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ennek a kérdésnek nem sok értelmét látom... a poltikai marketing része, hogy ha ilyen aprósággal is szavazatot nyernek. Egy pártnak tök mindegy, hogy kik és miért szavaznak rájuk.
2010. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy ezt mondom, de a barátnőid kicsit butuskák. Olvassák el a programjukat, és utána menjenek szavazni.
2010. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Van még valaki aki elhiszi hogy kiirtják a cigányokat?
2010. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Most itt azért van a gond, mert szerintetek Vona vagányan áll a plakáton?
2010. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:52

Igen. Tolókocsiban biztos jobban tetszene nekik...

2010. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Már ne haragudjatok meg de szerintem nagyon gyerekek vagytok. Ilyenek mennek szavazni...

vagányul áll be.........

2010. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Minden pártnak az a célja kampányidőszakban, hogy szimatikussát egye magát a választók körében. Erre több módszer létezik, ez is egy a sok közül. Mivel szerintem a Jobbik alapvetően a fiatal választókra számít, ezért nyilván olyan képi megoldásokat választanak, ami a fiatal (nők) számára vonzó lehet. Mondjuk persze nem ez az elsődleges, de meg van ez tervezve mindenhol. Szóval igen, azért áll olyan "vagányan" mert az is szavazatokat jelenthet, pl. az ilyen lányoktól. Mert ahogy már valaki megírta, egy pártnak igazából teljesen mindegy, hogy személy szerint kik húzzák be a nevük mellé az x-et, a lényeg, hogy ott legyen.
2010. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Kiírtják a cigányokat...


Az kellene még, hülyegyerek! Polgárháború, akkor majd nem azon gondolkoznátok, hogy hogyan áll be Vona, hanem, hogy te meddig állsz a lábadon!


Ezek a "szavazók" szoktak gondolkodni, hogy mégis hogy lehetne 1-2 millió (végtére magyar állampolgár) embert megölni 2010-ben, eu, nato tagságban?

2010. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

atya úr isten


ilyen lányok miért írnak a politikai témába


inkább mennyetek egy heló kitti s topicba

2010. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!