Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én kezdtem el undorodni...

Csak én kezdtem el undorodni az RTL-től? . (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma teljesen betelt a phár számomra. Azt rögtönk bemondják, ha a jobbikosos letépnek Fideszes plakátokat, és ilyen ocsmány módonjelenti be, h: Tettenérés?! . És amikor fidszesek tépnek le, ragasztanak rá Jobbikos plakátra Fideszeset? Tehát komolyan. Mindenki véleményét várom, nem csak Jobbikosét. Nem gusztustalan?
2010. márc. 31. 21:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

"Vagy a Jobbikosok törvényszegéseiről nem szabad beszélni,csak a többiekéről?"


Fordítva kellett volna feltenned a kérdést: Vagy a Fideszesek törvényszegéseiről nem szabad beszélni, csak a Jobbikéról?


Könyörgöm, azt miért nem adták le a TV-be, amikor Márc 15-én a jobbik plakátját szerelte le a fidesz RENDEZVÉNYSZERVEZŐJE. Szóval nem egy kis huligán suhancról beszélünk, hanem egy felnőtt emberről, akinek valószínűleg nyerni fog a pártja, és egyáltalán nem tart tiszteletben senkit.

2010. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Így van! Amikor a Jobbik plakátjait szedték arrol még videó is készült! Több helyszínen több felvétel. És ezek hol a francba vannak a médiában? huhh de mérges lettem aztak*rva.......
2010. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Pont ez a különbség a Jobbik és a többi párt között. A többi párt a szavazatokra hajt, a Jobbik az igazság mellett áll ki. Hiába jár szavazatvesztéssel, az RTL és a TV2 szennycsatorna, és be kellene záratni, de legalábbis megváltoztatni őket.
2010. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Lehet nyernek pár száz aluliskolázott szerencsétlent ezzel a "bezárjuk az rtl, tv2-t" dologgal, de több ezret vesztenek azzal, hogy a két csatorna visszavág, és naponta közöl jobbiknak hátrányos híreket.


Te nagyon értelmes lehetsz... Az aluliskolázott emberek akik nézik a sok szennyműsort, monikashow, győzike s a többi szart. Aki elég intelligens az rég nem nézi eket. Ja és a Jobbik innen is látszik, hogy mennyire őszinte és gerinces, tudta, hogy szavazókat veszíthet mert sokan nézik ezt a két szart de azért nyíltan vállalták a véleményüket mert nem olyan gyáva számító senkiháziak mint a többi párt!

2010. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én amúgy a Heti Hetes miatt utáltam meg az Rtlklubot még évekkel ezelött, a tv2őt azelött se bírtam soha. Nem is nézem egyiket se, szánalmasnak is szarnak tartom a műsoraikat, Barátok köztöt is nem tudom, hogy lehet végignézni, a mónikashowról s a győzike,benkő showkról nem is beszélve. Filmet és sorozatot meg tudok tölteni netről, tehát nincs amiért ezt a két szennycsatornát nézzem!
2010. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Félóránként nyomják az MSZP agit-prop szövegeit.
2010. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én már 10 éve megundorodtam tőlük
2010. ápr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Friss hír: megszűnik a Maunika sau! Túl sok büntetést kaptak miatta.
2010. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!