Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én kezdtem el undorodni...

Csak én kezdtem el undorodni az RTL-től? . (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma teljesen betelt a phár számomra. Azt rögtönk bemondják, ha a jobbikosos letépnek Fideszes plakátokat, és ilyen ocsmány módonjelenti be, h: Tettenérés?! . És amikor fidszesek tépnek le, ragasztanak rá Jobbikos plakátra Fideszeset? Tehát komolyan. Mindenki véleményét várom, nem csak Jobbikosét. Nem gusztustalan?
2010. márc. 31. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

A Jobbiknak először gondolkodnia kellett volna.


Lehet nyernek pár száz aluliskolázott szerencsétlent ezzel a "bezárjuk az rtl, tv2-t" dologgal, de több ezret vesztenek azzal, hogy a két csatorna visszavág, és naponta közöl jobbiknak hátrányos híreket.



Ez a maga alatt vágja a fát tipikus helyzete.

2010. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Szószerint

Marketing szempontból elég butaság volt a kijelentés.

Csak azt tudnám mit csodálkoztok? De komolyan egyszerűen nem értem. Mit kellene reklámozni őket vagy mi? Miközben AZT mondta Vona...

2010. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Értem...tehát ha vki kimondja azt amit gondol az ezt kapja vissza??...Ebben az országban már csak hazugsággal lehet megélni???...szép kis demokrácia..-.-..


és ezt az aluliskolázott dolgot...sztem sokak nevében kikérhetem magamnak...


De kösz a vélemént :)

2010. márc. 31. 21:22
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy maga alatt vágja a fát, de legalább nem árul zsákbamacskát.
2010. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Én TV2-t szoktam nézni, azok is ugyanezt csinálják, és tényleg gerinctelenségnek tartom.
2010. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a véleményét :)

majd hnap mé elolvasm őket, aztán ragálok rájuk

2010. márc. 31. 21:24
 7/18 anonim válasza:
37%
Te olyan hülye vagy ne az rtl-t utáld mer közzétesznek ilyeneket inkább örűlnék a helyedben hogytudsz tv-zni kit érdekel ez a hülye választás de most komolyan inkább nézzed a maónika sót
2010. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Én is rühellem ezt a két korrupt, szar csatornát. Én a helyükben inkább vettem volna a kritikát és normális műsort szolgáltatnék. Nagyon sok embernek nincs lehetősége beköttetni a kábelt tv-t meg ilyesmit, és csak ez a 3 szar, unalmas, színvonalon aluli csatorna marad nekik: Tv2, rtl klub, mtv
2010. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Egyáltalán nem tartom gusztustalannak,csupán a tényeket közölték.A két suhancot- szerencsére- TETTENÉRTÉK! Ez azt jelenti,hogy dicső tettük közben nem tudtak meglógni észrevétlenül.

Nálunk pár héttel ezelőtt a Fidesz plakátjait vitték el,keretestől, máig ismeretlen tettesek.Őket nem érték tetten,tehát nem is szerepelhettek a híradásokban.

Vagy a Jobbikosok törvényszegéseiről nem szabad beszélni,csak a többiekéről?

2010. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

Először is:

A rendőrség elkapta ezeket az embereket, akik elloptak elég sok táblát.

Vagyis ez hivatalos.

Míg néhány fideszes letép néhány plakátot az mit számít? Néhány papírlap... Ráadásul őket nem is kapják el a rendőrök szval...

2010. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!