Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valamit rosszul csináltam?...

Valamit rosszul csináltam? Holnap akartam leadni a jobbikos kopogtató cédulát, meg kezdtem szimpatizálni a dolgokkal, de kezdem meggondolni magam. Nem tettem semmit. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ma ültem a villamoson egy négyes ülésen és tanultam...erre felszáll 2 srác meg egy csaj...acélbetétes, terepszín plusz egyéb kiegészítők...meg egy üveg bor...kussba ülök tanulok, és tűröm a pia szagot...erre az egyik megszoritja a karomat,hogy hogy képzelem h zsidó converse táskám van...és oda lök az üveghez... már bocsánat..nem vagyok márka fan, de ez a táska tetszik a retro kockás mintája miatt... és nem érzem h ekkorra bűn lenne ,ha valami tetszik... qrva szót nem szóltam hozzájuk, nem vagyok cigány,se más kisebbség, egy szövetkabátos barna hajú, történelemet tanuló csaj voltam kussba a villamoson...és valahogy átgondoltam, h akarom én h ilyen legyen az ország... másrészt azért bánt, mert a barátom is hasonló kinézetű,bár ő nem bántana...


Hasonló hungarista stb emberkék,én most rossz voltam,hogy olyan táskám volt ami tetszik(egyetlen converse cuccom),vagy az volt a gond hogy művelődöm...?Nem értem miért böktem a szemüket..


2010. febr. 19. 19:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
A jobbikosok csak lázadni tudnak semmi mást, nem értenek semmihez... Nagy köcsögök lehettek azok
2010. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%

Azért néhány ilyen ember nem egyezik meg a Jobbikkal, mint párttal...

de a Jobbikban nekem is csak a szavazótáborának egy része a visszataszító... (mint ezek); sajnos sokan egyenlővé teszik őket magával a párttal!

2010. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Ne a beb!szott punkrocker hungarista idiótákból ítélj, akiknek gőzük nincs, mi van az országban, a lényeg h pusztuljon a cigány (egyetértek, de nem ez a cél). Attól, hogy valaki így képes csak felfogni valamit, és egy népszerű és drága márkában már rögtön a zsidókat látja, hát könyörgöm, pont azon a szinten van, amin ezek a boroskólára kéregető acélbetétes punkok. A Jobbik nem erről szól, legalábbis én nem érzem ennyire radikálisnak. Pusztán reálisan gondolkodnak, és nem vetnek leplet az ország társadalmi és politikai problémáira. Nem acélbetétes részeg punkok gyülevész hada.
2010. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
Tanulság: aki történelmet tanul, annak előbb-utóbb felnyílik a szeme, és meglátja a zászlók és jelképek alatt a lényeget. Helyesen tetted, hogy elgondolkodtál azon, hogy az ilyen emberek vajon milyen jövőt jelentenének az ország számára.
2010. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
mint például az első válaszoló...
2010. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha egy pártot pár szavazójáról ítélünk meg, az már régen gond.
2010. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
19%

Örülök hogy meggondoltad magad. Sokaknak ez az igazi arcuk.

Ezért érdemes tépni a szánkat naphosszat itt is meg máshol is, ha már csak 1 ember rájött erre, az is eredmény.

2010. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

Én meg ültem a buszon és odajött egy MSZP s öregasszony!!


Kitaláljak én is egy egy történetet?

2010. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem, komolyan. Látsz pár tizenéves részeg suhancot, megtippeled a pártpreferenciájukat (ha egyáltalán van nekik), kinevezed őket hungaristának, majd ide jössz önmegerősítést keresni.

Akik beléd kötöttek, messze nem biztos, hogy jobbikosok, józanok, egyáltalán épelméjűek voltak. És ezt neked is nagyon jól kéne tudnod értelmes, gondolkodó emberként.

A másik lényeget pedig már előttem is leírták: egy párt sosem azonos 1-2 választójával. (Nem. A Jobbik, az MSZP stb. sem.)

2010. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez tényleg megtörtént veled, akkor hát sajnálatomat fejezem ki. Ugyanakkor szerintem ezek a fiatalok nem Jobbikosok voltak, de végképp nem hungaristák. Csak simán műveletlen, tuskó, erőszakos szkinhedek, illetve hőzöngő - magukat neonácinak nevező - véglények. Mi igazi hungaristák utáljuk legjobban ezeket a tahókat mert szégeny hoznak minden nemzeti érzelmű emberre. Az viszont már a te hibád hogy ezeket az emberekkel a hungaristákkal vagy a Jobbikkal állítod párhuzamba.
2010. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!