Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valamit rosszul csináltam?...

Valamit rosszul csináltam? Holnap akartam leadni a jobbikos kopogtató cédulát, meg kezdtem szimpatizálni a dolgokkal, de kezdem meggondolni magam. Nem tettem semmit. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ma ültem a villamoson egy négyes ülésen és tanultam...erre felszáll 2 srác meg egy csaj...acélbetétes, terepszín plusz egyéb kiegészítők...meg egy üveg bor...kussba ülök tanulok, és tűröm a pia szagot...erre az egyik megszoritja a karomat,hogy hogy képzelem h zsidó converse táskám van...és oda lök az üveghez... már bocsánat..nem vagyok márka fan, de ez a táska tetszik a retro kockás mintája miatt... és nem érzem h ekkorra bűn lenne ,ha valami tetszik... qrva szót nem szóltam hozzájuk, nem vagyok cigány,se más kisebbség, egy szövetkabátos barna hajú, történelemet tanuló csaj voltam kussba a villamoson...és valahogy átgondoltam, h akarom én h ilyen legyen az ország... másrészt azért bánt, mert a barátom is hasonló kinézetű,bár ő nem bántana...


Hasonló hungarista stb emberkék,én most rossz voltam,hogy olyan táskám volt ami tetszik(egyetlen converse cuccom),vagy az volt a gond hogy művelődöm...?Nem értem miért böktem a szemüket..


2010. febr. 19. 19:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%
Én nem örülök, hogy meggondoltad magad :-) Minden párt szavazói között vannak primitív emberek, ne ez alapján dönts !!!!
2010. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

arról, hogy beszéltek,kiderül minden...mert le se mertem szállni ameddig ők le nem szálltak... itt nem a párton gondokodtam el hanem a szélsőségeken...persze nem ilyen mindenki, mondom a barátom is hungarista, és vele nincs problémám..de szerintem érthető,hogy nem kicsit megijedtem...most legközelebb azért fog nekem jönni mert japán tolmács akarok lenni...? amúgy nem ez volt az első eset...tüzijátékon ok nélkül nem kicsit hátba vágott egy, multkor a metron bokán rugott egy mert szerinte nem haladtam az ő tempojában...


Én elhiszem, hogy nem ilyen a párt...de rohadt nagy kérdés...az ilyeneket kifogják tudni szórni maguk közül...?

2010. febr. 19. 20:37
 13/25 anonim ***** válasza:
77%

igaza van az utolsónak meg akik azt mondják h ne ez alapján ítélj. minden párt szavazói között vannak ilyen vadbarom, csak róluk nem lehet nagy eséllyel megmondani h melyikre fognak szavazni. míg az ilyenek sanszos h a Jobbikra (feltéve h elmúltak már 18 évesek, bár az ilyenek nagy része még nem..) ha a Jobbikra szavazol nem az ilyen vadbarmokra szavazol hanem azokra akik miatt eddig is szimpatikus volt a párt.


Szebb Jövőt!

2010. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
2010. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Figyelj, gyökerek mindenhol vannak. Mondom ezt úgy, hogy tagja vagyok a Jobbiknak, gárdista vagyok, és ötödéves egyetemista. Az ilyen emberek, mint akikről írtál, engem is dühítenek, mert velük azonosítják az egész nemzeti oldalt. Az ilyen embereket én sem szeretem. Nem mindenki ilyen köztünk. Ettől még nyugodtan adhatod nekünk a kopogtatódat. :)

23/L

2010. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A többi párt kitudja(tudta) szúrni a hibbantakat maguk közül?
2010. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
a többire nem hinném hogy szavaznék, egyik sem tudott sok érdemleges dolgot felmutatni...és nem tetszik a szisztéma ami alapján támogatnak vkit/vmit.
2010. febr. 19. 21:36
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan minthogy én például a Fideszre akartam volna szavazni , de egyszer megvertek , később megtudtam hogy Fideszesek voltak , úgyhogy nem szavaztam rájuk. :)
2010. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Na akkor már ketten vagyunk!Ma jutott a tudomásomra,hogy az Mszp visszalépteti a jelöltjét,a jobbik javára a fidesszel szemben.

Hamar rávezettek hogy csak egy polip csáp ez a szebb jövőt párt!

Épp időben!

Furcsa is volt,hogy csak a fidesz mondta"minden rájuk adott szavazat eldobott szavazat"!

AzMszp-szdsz meg kussba volt...

EZ MERŐBEN FURCSA!DE MÉG IDŐBEN KIBÚJT A SZÖG A ZSÁKBÓL!

2010. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
60%

"Ma jutott a tudomásomra,hogy az Mszp visszalépteti a jelöltjét,a jobbik javára a fidesszel szemben. "


Linket, bizonyítékot! Esetleges visszaléptetésekről még csak spekulál mindenki, éppen arról megy a csámcsogás, hogy esetleg a Fidesz javára lépnének vissza. Mindegyik kényszerhelyzet lesz az MSZP számára, ugyanis se a szélsőjobbot, sem a 2/3-ot nem akarják támogatni.

2010. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!