Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Plakátok leszerelése közben...

Plakátok leszerelése közben tetten értek 2 jobbikos párttagot mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Értelmi színvonalat megint megmutatták pesten a 8. kerületben?

Náluk volt a tagsági igazolvány is, állítólag a helyi pártiroda szervezte.


2010. márc. 31. 12:21
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Az hogy paraszt dolog
2010. márc. 31. 12:36
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

nem értem minek csinálják ezt egyesek(párttól függetlenül)

Én csak simán elsétálok az MSZP-s,Fidesz-es,Jobbikos,MDF-es,LMP-s,Civil Mozgalmas stb...plakátok mellett.Nem bántják a szememt.Nem érdekelnek.Nem olvasgatom őket,és nem szitkozódom,nem firkálom össze őket.

Megvan a magam véleménye,tudom kire szavazok,de akkor se zavar a többi párt plakátja.Arra meg se időt,se energiát nem szánnék,h.leszedjem.

2010. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
*szememet
2010. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
53%

"S akkor mi van? A fideszesek is leszedték a Jobbikt plakátjait, őket is tetten érték nem egyszer. Menj már az értelmi szinvonaladdal anyádba, ennek mi köze az értelemhez te barom?"


látszik hogy nem sokat adsz az értelemre

2010. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
23%
Én már gyűjtöm az értelmiségi jobbikosok hozzászólásait :D. Már több oldalnyi van. De feltűnő, hogy csak a jobbikosok trágárkodnak. Nemtudom milyen eszement csűrhe van jelen a neten jobbikosként.
2010. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
25%
"csak a jobbikosok trágárkodnak" na ekkora hazugságot se hallottam még, amúgy is ezen az oldalon hány jobbikos lehet 50-100 aki írogat is, ez alapján te megtudod ítélni a Jobbik 1millió szimpatizánsát, hát gratulálok te barom.
2010. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
1 millió támogató? ennyi ember beveszi azt a maszlagot?
2010. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Egy év alatt két és félszeres tábor. Persze. Én meg Jenő.
2010. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

"ez alapján te megtudod ítélni"

ti általában ugyanennyi cigány alapján ítéltek el 500ezret szóval..

ugye milyen rossz dolog ez az általánosítás??

visszanyalt a fagyi

2010. márc. 31. 13:26
 30/39 anonim ***** válasza:

"De feltűnő, hogy csak a jobbikosok trágárkodnak."


Ehhez meg annyit fűznék hozzá, hogy ezt egy "hős" cigány nyilatkozta ezen az oldalon:


"Hogy a magyarok se maradjanak ki rólatok meg csak annyit hogy tőletek rasszistább nép nem született a földön ( még a németeket is tetőzitek)"


Gondolom erre a kis felvetésemre nem érkezik majd válasz. Egyébként a plakátleszerelés nagyobb probléma mint a közpénzek lenyúlása, amit hőn szeretett pártotok követett el kedves anti-jobbikosok?

2010. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!