Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Plakátok leszerelése közben...

Plakátok leszerelése közben tetten értek 2 jobbikos párttagot mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Értelmi színvonalat megint megmutatták pesten a 8. kerületben?

Náluk volt a tagsági igazolvány is, állítólag a helyi pártiroda szervezte.


2010. márc. 31. 12:21
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Igen csak nálunk nincs párttagsági.
2010. márc. 31. 12:27
 12/39 anonim ***** válasza:
49%

[link]


ehhez mit szólsz te fideszes zsidó?

2010. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
61%

Tudjátok mit kellett volna írnotok?


" Szégyen. Ezek nem is igazi jobbikosok, hanem bunkók. De ettől még a jobbikra fogok szavazni. "


Ennyit b*aszki, nem többet. De nem, mert hogy a fideszmszpmdfkdnpanyámkínja is csinálja. Ha ti vagytok az új erő,akkor viselkedjetek is úgy.

2010. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 ThodEE GoD válasza:
69%
Sztem meg ha nem plakátokra b@sznák ki az adófizetők pénzét, akk fele annyi lenne az adósságunk, az egész kampányolás a nagy pénzkib@szás ideje, amikor a nyomdásoknak sok pénzt adunk, az embereknek meg igérgetünk...
2010. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
49%

70

Sőt választások se legyenek, mert a szavazócédula is sok pénzbe kerül.

2010. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
88%

Szégyen. Ezek nem is igazi jobbikosok, hanem bunkók. De ettől még a jobbikra fogok szavazni.


Tessék 32%, nem írtam le de így gondolom. Undorító dolog leszedni egymás plakátjait. És hihetetlen, hogy a kérdező ezen akad fent, az amit mi linkeltünk be, az gondolom nem b@ssza a csőrét, és lerendezi egy "nincs náluk párttagsági" dumával. Szánalom a négyzeten. Ez is, meg az is.

2010. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
75%

mindegyik párt szimpatizánsai csinálnak ilyet

Nem értem miért.Tök mindegy h.hol milyen plakát van.Az senkit nem tántorít el-/győz meg semmiről.Tehát felesleges leszedni

2010. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

32 jól beszél.

Az örök igazság a jobbikosok védik a saját bűnözőiket ameddig a többi párt kiveti magából.

De védjétek csak védjétek

2010. márc. 31. 12:34
 19/39 anonim ***** válasza:
77%
A vicces az, hogy a Jobbik mélyen elítélte a plakátok leszedését mikor róluk volt szó. Most pedig ők is azt csinálják. Én azt gondoltam volna, hogy ők nem a 'ha ti is, akkor mi is' felfogással élnek. Nem is mondhatnám, hogy Jobbik mert az sok emberből áll, de tény hogy a Jobbikot mindenki egy összetartó erőnek tartja mert ezt engedik látni kifelé. De hát akkor ezt most miért?
2010. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező te szelektíven olvasod a válaszokat? ami tetszik csak arra reagálsz? Mi a véleményed a linkekről?
2010. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!