Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jönnek az iráni Forradal...

Mikor jönnek az iráni Forradalmi Gárda tagjai?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne, mikor jönnek az iráni megfigyelők. Ugye, Vona Gábor nem hazudik, ezt mind tudjuk, tehát jönniük kell, nem? Továbbá az is érdekelne, hogy akik az engedéllyel gyakorlatozó izraeli gépek ellen káráltak, azok mit szólnának, ha egy antidemokratikus, muszlim "köztársaság" fegyveres erői lennének a szavazat tisztaságát felügyelő biztosok?
2010. márc. 30. 12:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

67

Tehát hazugság?:)


Miért szerinted amit megígér egy politikus azt mind be is tudja tartani? Az MSZP konkrétan semmit nem tartott be, miden kijelentésük hazugság volt, ezt el is ismerték, ezek után te azon akadsz fent, hogy Vona nem tartja be egyik ígéretét, amit mérgében mondott...

2010. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Simon Peresz kijelenti: felvásároljuk Magyarországot. TÉNY


Peresz azt mondta, bevárásoljuk, nem fel.


Kicsit később a zsidók kaszinóvárost akarnak csinálni Magyarországon.TÉNY


És itt a kaszinóváros zavar, vagy a befektetők személye?


Budaházy tiltakozik ez ellen, lecsukják. TÉNY


Nem, nem Budaházy azért ül, mert azzal gyanúsítják, hogy ő volt a Magyarok Nyilai vezére. Alighanem életfogytot fog kapni.


A parlament megszavazza a holokauszt törvényt - zsidók parancsát teljesítve. TÉNY


Én sem örültem a törvénynek, de olyan véresszájú bunkók közt sajnos, akik nem tartják tiszteletben a halottak emlékét, kell egy ilyen törvény. Megjegyzem, a FIDESZ-nek első dolga kell hogy legyen, hogy beveszi a kommunizmus áldozatait is.


Magyarországra Izraeli kémrepülők érkeznek, közben kivégeznek egy üzletembert az utcán fényes nappal. TÉNY


Igen, és átrepültek három másik országon is, ott nincs botrány, jé.


Magyarország legnépszerűbb "nemzeti" pártja a Fidesz Izraeli jobboldali párrtal tart testvéri kapcsolatot. TÉNY


Aki jobboldali, legyen antiszemita is?


A Magyar média 90%ban zsidó kézben van. TÉNY



Van valami statisztikád, vagy mi?

2010. márc. 30. 13:21
 33/35 anonim ***** válasza:
Igen, és átrepültek három másik országon is, ott nincs botrány, jé. Értelmes vagy :) hát másképp, hogy jutottak volna ide? Ezen gondolom sokat gondolkoztál, látom nagyon véded izraelt, gondolom megvan az okod rá, ettől arrafele én lezártam a vitát. Én leszarom Iránt nem érdekelnek, de ahogy elnézem te szíveden viseled Izraelt, azt az országot ahol jelenleg is gyikolják a palesztínokat. PONT
2010. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Én a logikát védem, és hányingerem van az olyan emberektől, akik szerint ha a "zellenség" írja azt, hogy 2+2 az hazugság, ellenben a a "baráti sajtó" akkor magasröptű tudományos felfedezés, ami forradalmasítja az űrkutatást.
2010. márc. 30. 13:27
 35/35 anonim ***** válasza:

A Jobbik nagy erőket mozgat meg annak érdekében, hogy az országgyűlési választáson a szavazás és a szavazatösszesítés tisztább és átláthatóbb módon kerüljön lebonyolításra, mint amilyen a kopogtatóbiznisszé silányult ajánlószelvény gyűjtés volt.


Ennek érdekében a Jobbik Magyarországért Mozgalom a külképviseletekre is delegált megfigyelőket, akik mindkét választási fordulóban őrködnek majd a szavazás tisztasága fölött az alábbi külképviseleteken: Los Angeles, New York, Washington, Brüsszel, Koppenhága, Tallinn, Helsinki, Párizs, Athén, Hága, Dublin, Ottawa, Varsó, Vilnius, London, München, Milánó, Róma, Bécs, Csíkszereda, Madrid, Bern, Stockholm, Pozsony, Isztambul.


[link]

2010. márc. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!