Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jönnek az iráni Forradal...

Mikor jönnek az iráni Forradalmi Gárda tagjai?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne, mikor jönnek az iráni megfigyelők. Ugye, Vona Gábor nem hazudik, ezt mind tudjuk, tehát jönniük kell, nem? Továbbá az is érdekelne, hogy akik az engedéllyel gyakorlatozó izraeli gépek ellen káráltak, azok mit szólnának, ha egy antidemokratikus, muszlim "köztársaság" fegyveres erői lennének a szavazat tisztaságát felügyelő biztosok?
2010. márc. 30. 12:25
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

[link]



És nem az ÁVH fog grasszálni a választás napján, hanem az Iráni Forradalmi Gárda! És próbáljon valaki csak egyetlenegy jobbikos cédulát eltüntetni!


Most pedig leírod HETVENSZER, IDE EBBEN A TOPICBA, HOGY EGY HÜLYE, ELVAKULT, JOBBIKOS BÉRKOMMENTELŐ VAGYOK!

2010. márc. 30. 12:52
 12/35 A kérdező kommentje:

Várom, hetvenszer! Vagy nem is, nyolcvannyolcszor, a program minden egyes oldaláért :)


amúgy



Igazából ez nem tény, hanem a te véleményed, hogy Irán antidemokratikus. Ez olyan, hogy szerintem antidemokratikus volt a szemkilövöldözése ártatlan embereknek, szerinted meg megérdemelték, mert csőcselék



Igen, gumilövedékkel lőtték az embereket. Iránban nemrég akasztották fel az ellenzéket, mint "isten ellenségeit". Arányok, ember. Arányok.

2010. márc. 30. 12:54
 13/35 anonim ***** válasza:
41%
Jah leírom 70szer ha te is leírod 100szor, hogy zsidóbérenc vagy.
2010. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

67

Lehazugoztál, pedig nekem volt igazam. Kultúrember ilyenkor bocsánatot kér, de hát ugye, egy bértollnoktól mit várjon az ember :)

2010. márc. 30. 12:57
 15/35 anonim ***** válasza:
67! Fejezd be! Ezzel minket jobbikosokat égetsz le! Ott van nyíltan a videóban amit Vona Gábor mondott! Tény!
2010. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

70

Én örülök az ilyen embereknek, legalább előkerül a pártotok igazi arca, a tényeket nem ismerő, habzó szájú nyilas házmester :)

2010. márc. 30. 12:58
 17/35 anonim ***** válasza:
26%
A többi párt, pl a Fidesz Izraeltől kap segítséget konkrétan a Likudtól, ne is beszéljünk az MSZP-ről akik tudjuk kiknek az érdekeit szolgálják, a Jobbik az egyetlen párt amelyik nem hagyná, hogy Magyarország izraeli gyarmat legyen. Ha a többieknek szabad kapcsolatot tartani olyan országgal akik gyerekeket ölnek és iskolákat robbantanak, illetve ennek az országnak az egyik pártjával testvérpárti kapcsolatot ápolnak, akkor a Jobbik mért nem hívhat a választások idején egy olyan országból embereket akik nem a zsidókat szólgálják???
2010. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
55%

"Jelentettem."

Te vagy a hetes? :D

2010. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

A szolgálják rövid o, hagymázas összeesküvéselméletekkel nem foglalkozunk, ez nem a hunhír.

Az viszont érdekes, hogy a duplagondolnak megfelelően, ameddig az "ellenség" állította, hogy Vona behívná a Gárdát, addig " hazugság, és provokáció" volt, most pedig nemzetmentő tett. Igaza van Bayernek, de nagyon, pedig őt is utálom.

2010. márc. 30. 13:03
 20/35 anonim ***** válasza:

Gondolom a terrorista Izrael seggét nyalni az egésszen más dolog!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!