Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jönnek az iráni Forradal...

Mikor jönnek az iráni Forradalmi Gárda tagjai?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne, mikor jönnek az iráni megfigyelők. Ugye, Vona Gábor nem hazudik, ezt mind tudjuk, tehát jönniük kell, nem? Továbbá az is érdekelne, hogy akik az engedéllyel gyakorlatozó izraeli gépek ellen káráltak, azok mit szólnának, ha egy antidemokratikus, muszlim "köztársaság" fegyveres erői lennének a szavazat tisztaságát felügyelő biztosok?
2010. márc. 30. 12:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
50%
humorizálni viszont szeret Vona... ez nem jut eszedbe?
2010. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
44%
Persze, hogy szeret humorizálni. Írt is egy 88 oldalas viccfüzetet.
2010. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Ezt a dolgot okt 23-án mondta Vona ugye? Én ott voltam 23-án és azt mondta: Iránból hív majd megfigyelőket. Egy szóval sem említette a forradalmi gárdát, csak annyit, hogy Iránból hív megfigyelőket.


Hogy miért Iránból. Akinek nincs esze annak most elmagyarázom.

Azért, mert Irán most az egyik legerősebb ország, amelyik nincs a zsidó nagytőkének és Izraelnek alávetve, mint Egész Európa, Amerika és mostmár lassan az oroszok is. Szóval ezzel arra akart utalni, hogy hiába hívna megfiygelőket Nyugat-Európából, vagy Amerikából, azzal kb annyira menne, mint ha az szdsz-ből hívná őket.

Irán viszont ellenáll a világot leigázó zsidó tőkének.

2010. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
67%

Vona Gábor bejelentette, hogy a parlamenti választásokra Mahmúd Ahmadinezsád iráni elnöktől kérnek megfigyelőket. Nem tudni azóta, hogy a kérés elhangzott e, illetve milyen választ kaptak rá.

Igazából ez nem tény, hanem a te véleményed, hogy Irán antidemokratikus. Ez olyan, hogy szerintem antidemokratikus volt a szemkilövöldözése ártatlan embereknek, szerinted meg megérdemelték, mert csőcselék

Tetszikérteni?

2010. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

A Fidesznek meg az MSZP nek a puszta létezése is vicc!

1, értékelhető évig nem volt jó kormányunk 20 év alatt, úgy hogy ha viccelni akarunk csak vicceljünk!


De felőlem jöhetnek, itt maradni nem akarnak mint mások hogy rajtunk uralkodhassanak, hát csak jöjjenek és kóstolják meg a finom magyar kenyeret!

2010. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
24%
Milyen forradalmi gárdáról beszélsz te hazug provokátor. Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció. Ez a kérdés provokatív. Jelentettem.
2010. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
63%
Hjajj de szeretitek ti jelenteni a jobbik ellenes kérdéseket.
2010. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

67

Nem sértegetésképpen, de házmester volt a családban?:)

2010. márc. 30. 12:42
 9/35 anonim ***** válasza:
22%
Megismétlem a kérdésem te aljas hazug.... Milyen Forradalmi Gárdáról beszélsz? mutass linket, videót ! HAZUG SZAR ALAK VAGY
2010. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=lXueQ6iqH90


Utolsó!


Én jobbikos vagyok, de itt a videó. Ne égess...


Szebb jövőt

2010. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!