Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jönnek az iráni Forradal...

Mikor jönnek az iráni Forradalmi Gárda tagjai?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne, mikor jönnek az iráni megfigyelők. Ugye, Vona Gábor nem hazudik, ezt mind tudjuk, tehát jönniük kell, nem? Továbbá az is érdekelne, hogy akik az engedéllyel gyakorlatozó izraeli gépek ellen káráltak, azok mit szólnának, ha egy antidemokratikus, muszlim "köztársaság" fegyveres erői lennének a szavazat tisztaságát felügyelő biztosok?
2010. márc. 30. 12:25
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

83

Ő a házmester, akiből később munkásőr lett :)

2010. márc. 30. 13:03
 22/35 A kérdező kommentje:

67

Egy utolsó kísérlet, aztán feladom.


Először jelentettél ba*szod, hogy hazudok, meg provokálok, most meg bólogatsz, hogy igen, ezt kell tennie a pártodnak? Válaszolj kérlek:)

2010. márc. 30. 13:05
 23/35 anonim ***** válasza:
Mindkét dolog undorító... mind Izrael valagát nyalni, mind a keresztényellenes Iránét. Ez az én véleményem. (12:50-es voltam)
2010. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
És bocsánat amiért azt hittem, hogy te találtad ki a forradalmi gárdás történetet, de a sok hazugság után mit akarsz? Ismered a bárányos mesét? mikor a bárány farkast kiáltott viccből? aztán mikor tényleg jött a farkas senki nem hitt neki! Jobbikot oroszország pénzeli, aztán Irán. Vona zsidó, Morvai leszbi, az izraeli kémrepülőket ők rendelték ide s a többi baromság után ne csodálkozz ha már nem hiszik az emberek még a tényeket sem. Én is ígyjártam most, ennyi hazugság után gondoltam na még egy... Tévedtem, ennyi.
2010. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
"A szolgálják rövid o" ha észrevetted volna először úgy írtam , másodszor simmán elgépeltem, gondolom veled ilyen nem fordul elő soha, gáz ha már csak az ember ebbe tud belekötni...
2010. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
A simán meg egy M barátom.
2010. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Simán 1 m, gondolom ezt is elgépelted:)

A kérdésre még mindig nem válaszoltál: ahogy kiderült, hogy ez egy létező dolog, habzó szájjal elkezdted védeni ezt az álláspontot, előtte meg az én k*rva anyámat, mi? Ez hogy van?

2010. márc. 30. 13:10
 28/35 anonim ***** válasza:
Szerintem Vona Irános példája csak egy válasz volt az Izraeli seggnyalásra, ez ugyanolyan mint mikor a jobbikellenesek elhitték, hogy tényleg fogják tesztelni a külföldi földvásárlókat a Jobbikosok, s azok majd fel kell sorolják az Árpádházi uralkodókat vagy mittudomén, mindent nem kell szó szerint érteni.
2010. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

67

Tehát hazugság?:)

2010. márc. 30. 13:13
 30/35 anonim ***** válasza:

Simon Peresz kijelenti: felvásároljuk Magyarországot. TÉNY

Kicsit később a zsidók kaszinóvárost akarnak csinálni Magyarországon.TÉNY

Budaházy tiltakozik ez ellen, lecsukják. TÉNY

A parlament megszavazza a holokauszt törvényt - zsidók parancsát teljesítve. TÉNY

Magyarországra Izraeli kémrepülők érkeznek, közben kivégeznek egy üzletembert az utcán fényes nappal. TÉNY

Magyarország legnépszerűbb "nemzeti" pártja a Fidesz Izraeli jobboldali párrtal tart testvéri kapcsolatot. TÉNY

A Magyar média 90%ban zsidó kézben van. TÉNY



Ha majd itt lesznek az Irániak, a Forradalmi Gárda, akkor majd sírhatsz kérdező.De egésszen addig ez csak egy ötlet... Míg Izrael itt van a nyakunkon (nem olvasom újból amit írtam csak azért, hogy te nehogy beleköthessél valami helyesírási hibába)

2010. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!