Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt miért nem bírják megérteni...

Ezt miért nem bírják megérteni az emberek (fideszesek+mszp meg a többi?

Figyelt kérdés

Na most leszögezem, h a Jobbikra fogok szavazni, de nem vagyok vér jobbikos, tehát nem vagyok belebuzulva abba, h magyar vagyok, meg nem verem ki a farkam a magyar zászlóra minden reggel..

Arra lennék kíváncsi, h miért fikázzátok azokat az embereket akik félnek a cigányoktól és ezért a jobbikra szavaznak?

Orbán csak jön a hülyeségével h hoz 3000 rendőrt meg nincs cigánybűnözés, érdekes mód, ahány rendőr ismerőssel beszéltem egy nem mondta h nincs,plusz azt nem bírja felfogni h ide nem rendőrök kellenek hanem törvények, az mszp meg h fel kell számolni a cigánytelepeket, kérdem én h?? úgy ahogy eddig? h átköltöztetik őket az új házba amit kb. 1 hónap alatt leélnek meg amit lehet eladnak belőle?

Ez a nagy tervetek?

Nem tűnt még fel h ott a legnagyobb a jobbik szavazók száma ahol a legtöbb cigány van?

Régebben csak Borsod meg Szabolcs volt fertőzött,most már Nógrád Heves és Hajdú is az lett.

És szép lassan az egész ország az lesz:S


2010. márc. 30. 10:15
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Itt jön ki, h a fideszesek meg az mszp-sek se fogják fel épp ésszel h valójában mit művelnek.

A két hülyén kívül (26% és 30%) akik csak össze vissza hazudtak meg valótlan dolgokat állítottak ( például h azért gáz a kártyás rendszer mert a %-ot megkapja az illetékes, ja gondolom emiatt borult ki a a cigány mert őt ez annyira zavarta, nem is az h nem tud piát meg cigit venni meg gépezni)

jóformán senki nem válaszolt a kérdésre.

Jah a két hazugot meg lehet nézni, más kérdésekben is rontják a levegőt....csak tessék a % nézni:P

2010. márc. 30. 14:18
 32/33 anonim ***** válasza:
És mégis milyen törvényeket akarsz a cigányok ellen?Nem lehet ellenük mit csinálni, nem alkothat olyan törvényeket senki hogy a cigányoktól vonjuk meg a segélyeket mert az rasszizmus lenne és felháborodna az egész világ hogy mit csinál az ország, sajnos a cigányok ellen nem tudunk mit tenni:(
2010. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
dehogynem. senki sem mondta, h csak a cigányok ellen lenne, mindenki ellen aki törvényt sért.
2010. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!