Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt miért nem bírják megérteni...

Ezt miért nem bírják megérteni az emberek (fideszesek+mszp meg a többi?

Figyelt kérdés

Na most leszögezem, h a Jobbikra fogok szavazni, de nem vagyok vér jobbikos, tehát nem vagyok belebuzulva abba, h magyar vagyok, meg nem verem ki a farkam a magyar zászlóra minden reggel..

Arra lennék kíváncsi, h miért fikázzátok azokat az embereket akik félnek a cigányoktól és ezért a jobbikra szavaznak?

Orbán csak jön a hülyeségével h hoz 3000 rendőrt meg nincs cigánybűnözés, érdekes mód, ahány rendőr ismerőssel beszéltem egy nem mondta h nincs,plusz azt nem bírja felfogni h ide nem rendőrök kellenek hanem törvények, az mszp meg h fel kell számolni a cigánytelepeket, kérdem én h?? úgy ahogy eddig? h átköltöztetik őket az új házba amit kb. 1 hónap alatt leélnek meg amit lehet eladnak belőle?

Ez a nagy tervetek?

Nem tűnt még fel h ott a legnagyobb a jobbik szavazók száma ahol a legtöbb cigány van?

Régebben csak Borsod meg Szabolcs volt fertőzött,most már Nógrád Heves és Hajdú is az lett.

És szép lassan az egész ország az lesz:S


2010. márc. 30. 10:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nem úgy akartad kérdezni, hogy "Miért nem tudják a felnőtt értelmes emberek megérteni..."? XD
2010. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
pajti a felháborodásod jogos, de a stílusoddal és az első válaszoddal gond van primitívség szempontjából. és ezzel el is cseszted a kérdést, ezek után többségében csak provokációra számíthatsz.
2010. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
6%

"Arra lennék kíváncsi, h miért fikázzátok azokat az embereket akik félnek a cigányoktól és ezért a jobbikra szavaznak?"

Senki nem fikázza őket. Csak mindősszesen mi nem abban látjuk a probléma megoldását, hogy nagyobb ellentétet szítunk cigány és magyar között.


"Orbán csak jön a hülyeségével h hoz 3000 rendőrt meg nincs cigánybűnözés, érdekes mód, ahány rendőr ismerőssel beszéltem egy nem mondta h nincs,plusz azt nem bírja felfogni h ide nem rendőrök kellenek hanem törvények, az mszp meg h fel kell számolni a cigánytelepeket, kérdem én h?? úgy ahogy eddig? h átköltöztetik őket az új házba amit kb. 1 hónap alatt leélnek meg amit lehet eladnak belőle?"

Orbán sohasem mondta hogy nincs cigánybűnözés, ahogy a szavazóik sem. Igazad van. Nem kell a rendőrséget megerősíteni, elég ha létrehozunk mégegy szervezetet, aminek semmi tekintélye sincs, csak újabb milliárdokat lehet belőle lopni.


"Nem tűnt még fel h ott a legnagyobb a jobbik szavazók száma ahol a legtöbb cigány van? "

De feltűnt. Ez a jobbik programja. Amit leírt az egy másik program. Amit kommunikál, az a cigányok, és a zsidók. Aki el is hiszi nekik, hogy az ő módszerükkel meg lehet oldani valamit, az meg is érdemli, hogy rájuk szavazzon...


"Régebben csak Borsod meg Szabolcs volt fertőzött,most már Nógrád Heves és Hajdú is az lett.

És szép lassan az egész ország az lesz:S"

Nyugat-Magyarországon a cigányos is mások. Egy-két kivételtől eltekintve nálunk eddig semmi probléma nem volt velük.

2010. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Az lehet..

de én továbbra is várom az értelmes hozzászólásokat!

2010. márc. 30. 10:28
 5/33 anonim ***** válasza:
48%
Mert kollektive félni a cigányságtól, és civilekből álló, mindenféle jogismeret nélküli önbíráskodó csoportokba szerveződni olyan, mintha engem egyszer megcsípett volna egy medúza a tengerben, és azóta rakétavetővel lőném a vizet tíz percig, mielőtt bemegyek fürdeni.
2010. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

"Senki nem fikázza őket. Csak mindősszesen mi nem abban látjuk a probléma megoldását, hogy nagyobb ellentétet szítunk cigány és magyar között. "


ez az egyik legszánalmasabb fideszes válasz:)

a gyűlöletkeltést nem a jobbik csinálja, és ha tenné is, nem ő kezdte el, hanem a 20 év ahol ott volt a fidesz is.


Tudod amikor a cigányokat pozitívan diszkriminálják folyamatosan a többség hátrányára, hagyják, hogy bűnözzenek, a magyarokat nem hagyják, hogy érvényesítsék az olyan jelentéktelen jogiakat, hogy nyugodtan sétáljanak az utcán, az egy gyűlöletkeltés.


Bármennyire is szar érzés és ha beledöglesz sem fogod bevallani, a jobbik 10ed annyira sem gyűlöletkeltő mint a fidesz.

2010. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

A Jobbiknak nem csak a cigányságot érintő elgondolásai a jók, hanem minden tekintetben a megoldást jelentik.

Mindennek az alapja, hogy ne függjünk annyira a nagytőkétől és ne legyen akkora befolyása a multiknak a politikára.

Ha ezek nem teljesülnek, akkor lehet itt magyarázni bár kinek, az csak mese lesz! De hogy a Fidesz ezzel a feladattal soha nem fog megbirkózni az 100%, mert dkg ra meg van véve!

2010. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

"És szép lassan az egész ország az lesz:S"

Nyugat-Magyarországon a cigányos is mások. Egy-két kivételtől eltekintve nálunk eddig semmi probléma nem volt velük."


nem csak keletre van gond: solt, dunavecse, apostag, kalocsa

menjünk még nyugatabbra, b, stb

alatonfüred -ről is hallottam már, hogy vannak arra bőven.


az, hogy ti nálatok nem volt még gond a több ezer településből, nem jelenti, azt, hogy a többségével nincs baj. tipikus "nekem jó te le vagy szarva" mentalitás.

2010. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Tehát:


"Csak mindősszesen mi nem abban látjuk a probléma megoldását, hogy nagyobb ellentétet szítunk cigány és magyar között."

Ez még teljesen rendben is van, csak az a baj h itt már elég nagy az ellentét:S


Orbán sohasem mondta hogy nincs cigánybűnözés, ahogy a szavazóik sem. Igazad van. Nem kell a rendőrséget megerősíteni, elég ha létrehozunk mégegy szervezetet, aminek semmi tekintélye sincs, csak újabb milliárdokat lehet belőle lopni.


Na azért ennyire nem kellene hazudni, h orbán sohasem mondta....ha jól emlékszek mindig ő volt a legjobban felháborodva,sőt máig állítja h nincs.

Szerinted ha kapnak megfelelő jogokat a csendőrök nem lesz tekintélye?hidd el h lesz!

a cigánytelepek felszámolásával kapcsolatban még várom a válaszod!


"Nem tűnt még fel h ott a legnagyobb a jobbik szavazók száma ahol a legtöbb cigány van? "

De feltűnt. Ez a jobbik programja. Amit leírt az egy másik program. Amit kommunikál, az a cigányok, és a zsidók. Aki el is hiszi nekik, hogy az ő módszerükkel meg lehet oldani valamit, az meg is érdemli, hogy rájuk szavazzon..."


Ez a jobbik programja?? akkor elárulnám neked h itt az emberek nem azóta nem komálják a cigókat mióta a jobbik kitalálta h öket utálni kell, hanem már jóval előtte is, és van,volt is rá okuk.


"Régebben csak Borsod meg Szabolcs volt fertőzött,most már Nógrád Heves és Hajdú is az lett.

És szép lassan az egész ország az lesz:S"

Nyugat-Magyarországon a cigányos is mások. Egy-két kivételtől eltekintve nálunk eddig semmi probléma nem volt velük."


Na ne már h nyugat magyarországon mások:D

Semmi probléma nem volt velük??:D


Na jó mindegy hagyjuk,kezdem azt gondolni h te valami álomvilágban élsz, de az előbb már láttam egy kérdésben az értelmes hozzászólásaid.

26%.. igen te leszel az..

2010. márc. 30. 10:42
 10/33 Dávid ***** válasza:

Szia! Először is elég szánalmasnak tartom, ahogy az első hozzászóló reagált.


Én nem vagyok jobbikos, (MDF-szavazónak mondom magam).

De egyetértek veled,a Jobbik legfőbb erénye a cigányok elleni fellépés, vagyis h komolyan foglalkozika kérdéssel.

Ugyanakkor 5%-ot kaptak pár napja Bp-en az időközi választáson, feleannyit, mint az LMP.

De nem a cigánykérdés miatt! Itt Pesten nem jön be a zsidózás, a futballhuligánokv Budaházy védelmezése..

Nem hisznek benne, hogy a cigányoknak többletjogaik vannak (velük van tele a börtön, hogy lehetne pozitív diszkrimináció?!!)

Egyszerűen nincs pénz újabb tízezrek bebörtönzésére, még a mteró befejezésére sincs, akkora válságba sodorta az MSZP 4-5éve az országot...

2010. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!