Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt miért nem bírják megérteni...

Ezt miért nem bírják megérteni az emberek (fideszesek+mszp meg a többi?

Figyelt kérdés

Na most leszögezem, h a Jobbikra fogok szavazni, de nem vagyok vér jobbikos, tehát nem vagyok belebuzulva abba, h magyar vagyok, meg nem verem ki a farkam a magyar zászlóra minden reggel..

Arra lennék kíváncsi, h miért fikázzátok azokat az embereket akik félnek a cigányoktól és ezért a jobbikra szavaznak?

Orbán csak jön a hülyeségével h hoz 3000 rendőrt meg nincs cigánybűnözés, érdekes mód, ahány rendőr ismerőssel beszéltem egy nem mondta h nincs,plusz azt nem bírja felfogni h ide nem rendőrök kellenek hanem törvények, az mszp meg h fel kell számolni a cigánytelepeket, kérdem én h?? úgy ahogy eddig? h átköltöztetik őket az új házba amit kb. 1 hónap alatt leélnek meg amit lehet eladnak belőle?

Ez a nagy tervetek?

Nem tűnt még fel h ott a legnagyobb a jobbik szavazók száma ahol a legtöbb cigány van?

Régebben csak Borsod meg Szabolcs volt fertőzött,most már Nógrád Heves és Hajdú is az lett.

És szép lassan az egész ország az lesz:S


2010. márc. 30. 10:15
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Hmm ezt valamiért nem írta ki az oldal:


Dunántúlról kapásból Enying jut eszembe, a nagy cigány maffia telep, plusz Cozma meg a nagy cigányvonulás Siófokon.

Ez nem probléma igaz, bár lehet neked nem...

A jelenlegi helyzetet meg nem úgy vázolnám h megcsípett egyszer egy medúza és akkor 10 percig lövöm a vizet..

Hanem bent vagyok a vízben a 100ból 90 medúza engem mar, aztán megunom és lerugdosom magamról őket.

Nincs kedvem több adót befizetni azért h abból a mocskos cigány éljen gondtalanul.

2010. márc. 30. 10:48
 12/33 A kérdező kommentje:
És te kedves MDF szavazó nem félsz attól h a többi megye is fertőzött lesz?
2010. márc. 30. 10:51
 13/33 anonim ***** válasza:

Az adót azért fiezed - leegyszerűsítve - hogy az "éljen gondtalanul" azaz ne dögöljön éhen, akinek nincs lehetősége dolgozni függetlenül attól, hogy roma e vagy sem. A közmunkaprogram sajnos nem jó megoldás, mert

1: nincsenek elvárások

2: mindenki tudja, hogy nem normális munkát végeznek, hanem alibit.

2010. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Meg arról mi a véleményed h mindenhonnan takarítják ki a cigányokat?szlovákban körbefalazták őket:D

egész európában fikázzák őket, vajon miért??

2010. márc. 30. 10:54
 15/33 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor 5%-ot kaptak pár napja Bp-en az időközi választáson, feleannyit, mint az LMP.

De nem a cigánykérdés miatt! Itt Pesten nem jön be a zsidózás, a futballhuligánokv Budaházy védelmezése..


Te mire számítottál Terézvárosban VI ker vagy a VII keben a VIII ker Józsefvárosról nem is beszélve?

Mindenki tudja hogy itt mely az a két kisebbség akik sűrűnk laknak. Ne álmodozz, ha ezeken a területeken a Jobbiknak lenne 15-20% a, akkor komoly 2/3os esélyei is lehetnének annyira etnikai terület.

2010. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

68

Igazából olyan kiváncsi leszek a képedre, amikor a választosok estéjén a pártod legfeljebb 15 százalékot fog kapni. Légyszíves, tölts majd fel egy képet valahova :)

2010. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
jobbik sem tud semmit a cigányok ellen tenni?
2010. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

"Az adót azért fiezed - leegyszerűsítve - hogy az "éljen gondtalanul" azaz ne dögöljön éhen, akinek nincs lehetősége dolgozni függetlenül attól, hogy roma e vagy sem. A közmunkaprogram sajnos nem jó megoldás, mert

1: nincsenek elvárások

2: mindenki tudja, hogy nem normális munkát végeznek, hanem alibit."


Igen?? és amikor a monoki polgármester belökte h kellene ez a kártya, gondolom emlékszel rá, kik háborodtak fel??hát a cigányok, a magyar azt mondta h rendben,jöhet,de a cigány rögtön jött önkormányzati képviselővel, h hát mi az h úgy fogja kapni a segélyt, meg mi az h munkát kérnek cserébe....

Miért nem volt jó?

2010. márc. 30. 11:01
 19/33 anonim ***** válasza:

"Te mire számítottál Terézvárosban VI ker vagy a VII keben a VIII ker Józsefvárosról nem is beszélve?

Mindenki tudja hogy itt mely az a két kisebbség akik sűrűnk laknak. Ne álmodozz, ha ezeken a területeken a Jobbiknak lenne 15-20% a, akkor komoly 2/3os esélyei is lehetnének annyira etnikai terület."


Józsefváros az egyik hely ahol legtámogatottabb volt a jobbik.

VI kerben nem élnek cigányok és a VII-ben sem. itt élek csak tudom.

2010. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

A kártya korlátoz a fogyasztásban, és egy rohadtnagy üzlet, a cigányellenességgel és a piros-fehér zöld szalaggal bekötve.

Miről is van szó?

1: A kártyát kitaláló fazon minden vásárlásból százalékot kap. Ja, így én is erőlködnék, hogy az én kártyám legyen a tuti.

2: Csak egyes üzletekben lehetne használni, felfogod, hogy ez mit jelent? Lennének olyan boltok, amik garantált jövedelemmel számolhatnának akkor is, ha hat napos a kenyér, mert nem kellene normális választékot tartaniuk, hiszen " úgy is itt vásárol majd minden segélyes!"

3: személyes vélemény. Az állam ha kifizet valamit, ne szabja meg, mire költi az illető. Nagyon néznének egyesek, ha összejönne a SZEM azon kezdeményezése, hogy a képviselők is szociális kártyára kapják a pénzt.

4: Magánvélemény: a családi pótlék utalványként való folyósítása ellen széles tömegek háborodtak fel, köztük számos olyan ember is, aki lelekesedett a szociális kártyáért. Ja, egyből nem olyan jó a "jegyrendszer" ha engem is érint.

2010. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!