Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom hogy Bokros hebeg...

Jól látom hogy Bokros hebeg habog, hasra ütött számokkal mentegetőzik, és nem tud példákat sorolni?

Figyelt kérdés

Én sokkal jobban megfingattam volna, de ez sem rossz!


[link]


2010. márc. 29. 18:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Úgy válaszolt, hogy az értelmes és egyenes bár kicsit provokatív kérdésre nem érdemi választ adott, hanem a kérdező gazdaságpolitikai ismeretét kritizálta!


Mintha csak Bokros lehetne közgazdász!

Apropó " közgazdász" a diplomájáról nem volt hajlandó beszélni, sőt egy áll sértődést eljátszott!

Tuti, hogy nincs diplomája, hisz akkor mondta volna, hisz ez a kézenfekvő!

2010. márc. 29. 18:55
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Bokros egyike a legjobb közgazdászoknak az országban.
2010. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Ő nem egy "igazi" politikus, én úgy gondolom nagyon ért a számokhoz, és nagyon tanult ember, de szörnyű a politikai színtéren látni őt.

A Frizbiben előadott tánca után azt mondták a politológusok, hogy a kampány alatt még senki sem követett el olyan hatalmas hibát, egészen a tegnap esti Frizbiig:)

2010. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Bokros egyike a legjobb közgazdászoknak az országban.


Ezt valamivel alátudod támasztani?

Mert még ő sem tudta!


Mikor megkérdezték, hol volt hatásos a gazdaság politikája csak hebegett, de egy országot sem nevezett meg!

2010. márc. 29. 19:07
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a kakukktojás a mostani parlamenti pártokon belüli emberek között. Nekem valamiért olyan igaznak és hitelesnek tűnik ez az ember, nem próbál hamis ígéretekkel a pofánkba hazudni. Jó közgazdász, viszont a szociális érzékenysége sajnos, ezért nem szavaznék soha se rá. De azért kiváncsi lettem volna milyen gazdaságot csinált volna azután, hogy kilábalt az ország a válságból.
2010. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 bumbi02 ***** válasza:
20%

Bokros egyike a legjobb közgazdászoknak az országban.


háát mivel igazoljuk...A Világbank egyik elnöki pozicioját ha jól tom ő töltötte be.. kormánytanácsadóként hivták lengyel és asszem horvátországba mikor gazdasági problémák voltak..ugyhogy valószinüleg van közgazdász diplomája hidd el...politikusok közt ö a legszimpatikusabb, föleg azér mer nem is politikus inkább közgazdász... nah és te.. mit tettél le az asztalra?:)h ha már ennyire szidod gondolom te is tettél le vmit

2010. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nem hebeg habog, hanem igen durván megalázza a felkészületlen riportereket... :D
2010. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 bumbi02 ***** válasza:

hát igen, elöbb csak spontán alkottam véleményt, msot megnéztem a videót.. egy videóra gondolunk? hebeg habog? inkább mindenre kielégitö választ tudott adni.. hasra ütött számokkal mentegetözik? mikor hol? példákat sorolni? mire? arra h hol müködött a gazdaságpolitikája, példaként elmondta h mindenhol...

sztem nézd még1x meg a videót aztán probálj fikázni vkit

2010. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bokros sztem a legszavahihetőbb jelölt, kár hogy az MDF színeiben indul
2010. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Eléggé melléfogtál kedves kérdező:)
2010. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!