Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz már mentegetőzik,...

A Fidesz már mentegetőzik, mert a nagytőke megkocogtatta Orbán arcélét, és készülhetünk a a tripla Bokros-Orbán csomagra? Vagy előtte lesz egy OV Öszödi beszéd?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 23:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Úgyis a Fidesz fog nyerni hiába vergődtök........
2010. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%
Igazán kifejthetnéd bővebben, hogy mitől kellene rettegnünk, vagy linkelhetnél valami cikket, mert így sajnos eléggé lapos ez a kérdés... Nem mindenki olvas Kurucot/Kaccsolatot...
2010. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Ha a fidesz nyer majd vergődsz te is első.
2010. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%

Ja, mert válságokat úgy lehet kezelni, hogy Vona Gábor szépen beszél, együtt masírozunk és azt skandáljuk, és együtt énekeljük a kárpátiát?

Ébresztő!

Szarból nem lehet aranyat csinálni.

Valahonnan pénz kell a reformokhoz, bármilyen reformokról is legyen szó, azt meg még Morva Krisztina sem tudja előhúzni a seggéből.

2010. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%

Megint egy PROVOKÁTOR....

Első voltam.

2010. márc. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

G.ci ez a megfogalmazás:D:D:D:D

"a nagytőke megkocogtatta Orbán arcélét"

::D:D:D:D:D:

Ezen szakadok:D:

2010. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

23:27:


Hát hogyne, eddig REMEKÜL éltünk! Főleg az elmúlt 8 évben! De leginkább az utolsó pár évben, amikor akárhányszor megszólalt Gyurcsány, annyiszor nőtt a törlesztőrészletem 5-10 ezer forinttal... Azóta visszaállt a törlesztőm, de van helyette Bajnai-csomagom, úgyhogy már nem kell választanom, hogy egyek, vagy rezsit fizessek, mert egyikre sem futja.


(És mielőtt belekötnél: a szomszédom wifijéről netezek, egy ezer éves laptopról, az udvaron, a kocsiban ülve, nagykabátban.)


Úgy szeretném már megtudni, hogy mi a különbség az MSZP-s éhezés, meg a Fideszes éhezés között! Ugyanis én eddig még csak az előbbi miatt éltem sz*rul, mégis mindenki az utóbbit cs*szegeti!

2010. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem Morvai seggéből kell a pénzt előhúzni, csupán el kell távolítani Gyurcsányt, Orbánt és a csapatát. Higgyétek el, lenne pénz egyből ha ez a két vezértolvaj nem szívna egy levegőt velünk
2010. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igazán kifejthetnéd bővebben, hogy mitől kellene rettegnünk, vagy linkelhetnél valami cikket, mert így sajnos eléggé lapos ez a kérdés... Nem mindenki olvas Kurucot/Kaccsolatot...


Nincsenek linkek, mert a Fidesz nem mond semmi csak hazudozik és ezt nem gúnyolódásból mondom.


Az IMF emberei ízekre szedték a költségvetést, és megbeszélték OV val a teendőket. Egyszerűen mióta nagy látogatásokat tesz, egyre jobban jelentkezik a , " nem tudtuk" magyarázat.


De mi is a valóság!


Hazánk annyira a nagytőke rabja, hogy annyira kevés az emberek jövedelme hogy nem hogy neki kevés, de már a gazdaság sem képes működni, sőt az állam sem képes finanszírozni, még a hatalmas adók mellett sem az országot! Egyre többen nyilatkoznak a Fidesz oldaláról úgy hogy ne várjunk gyors változást, reformokra van szükség stb.


A megoldás a gyors minimálbér emelés, és mellette, a pénz kiszivárogtatások " főleg a multik" megszüntetése jelentené, hogy nőhessen a fogyasztás úgy hogy itt marad a profit amit lehet tőkésíteni.


Na ebbe nem mentek bele az OV tőkés csoportjai, mert sokat tudnak a Fideszről, és nekik a széllel szemben effektust jelenteni!


Sajnos ez tisztán látszik!

2010. márc. 22. 23:39
 10/23 anonim ***** válasza:
Én speciel jól éltem 98-2002 között, pedig csak egy egyszerű munkavállaló voltam akkor is. Amit akkor gyűjtöttem, azt mostanra feléltem, köszönhetően az utóbbi évek "válságkezelésének".
2010. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!