El lehet számolni páratlan számokkal 100-ig?

Van akármilyen módja annak, hogy a 100-at elérjük?
2011. nov. 10. 20:42
 1/4 BKRS ***** válasza:

Persze.


Probald meg pl bash 4.0 script-ben:

for i in {1..100..2}; do echo $i; done


A 101-et mar nem irja ki.


Amugy meg ha paratlan szamrol indulsz es mindig paros szamot adsz hozza vagy veszel el belole, akkor mindig paratlan szamod lesz, tehat sose lesz pontosan 100.

2011. nov. 10. 21:07
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igazából a második variációdra voltam kíváncsi, szóval kösz^^
2011. nov. 10. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
a 100at kifejezheted 99+1el szal ellehet menni :D
2011. nov. 10. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:
1 + 3 + 3 + 3 + 3 + ...... + 3 = 100 (1 + 33*3 = 100)
2011. nov. 28. 15:17