Van akármilyen módja annak, hogy a 100-at elérjük?2011. nov. 10. 20:42
1/4 BKRS válasza:
Persze.
Probald meg pl bash 4.0 script-ben:
for i in {1..100..2}; do echo $i; done
A 101-et mar nem irja ki.
Amugy meg ha paratlan szamrol indulsz es mindig paros szamot adsz hozza vagy veszel el belole, akkor mindig paratlan szamod lesz, tehat sose lesz pontosan 100.
2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igazából a második variációdra voltam kíváncsi, szóval kösz^^
2011. nov. 10. 21:21
3/4 anonim válasza:
a 100at kifejezheted 99+1el szal ellehet menni :D
4/4 anonim válasza:
1 + 3 + 3 + 3 + 3 + ...... + 3 = 100 (1 + 33*3 = 100)