Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell eltűrnöm a cigányok...

Miért kell eltűrnöm a cigányok és akár a nem cigányok terrorját félelemkeltését?

Figyelt kérdés

Ma a metrón gyakorlatilag körbeálltak-ültek a cigányok. Majd összeszartam magam, hogy mi lesz. Szerencsére nem bántottak, "csak" az egyik ordíttatta a telefonjából a szar zenéjét. Mondjuk amikor az egyikük megszólalt, hogy "kötekedjünk már", akkor megint megremegtem.


Nagy szerencsére eljött a megálló ahova mentem és gyorsan leszálltam.


Legközelebb nem tuti, hogy ilyen szerencsém lesz.



Valaki mondja meg nekem, hogy ezt miért kell tűrnöm? Miért én vagyok a hibás, ha ezt felhozom? Miért én vagyok a rasszista ha erről beszélek és nem tetszésemet fejezem ki? Miért én vagyok a rossz, hogy a sok rossz tapasztalat után félelmemben általánosítani kényszerülök?


Miért nekem kellene elhagynom az országot, mert szarnak a fejemre és nem tartják fenn a közbiztonságot?


2010. márc. 29. 09:50
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

lehetne tenni, de csak összefogással.


svájcban kiközösítik őket, nem engedik letelepedni őket a városon belül, munkát meg nem adnak nekik.


itthon viszont amígy a magyarok marakodnak magyarokkal, mert szerintük a cigányok az áldozatok és a magyarok a szemetek, addig nem lesz jó. összefogás ez a titok.

2010. máj. 7. 13:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!