Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell eltűrnöm a cigányok...

Miért kell eltűrnöm a cigányok és akár a nem cigányok terrorját félelemkeltését?

Figyelt kérdés

Ma a metrón gyakorlatilag körbeálltak-ültek a cigányok. Majd összeszartam magam, hogy mi lesz. Szerencsére nem bántottak, "csak" az egyik ordíttatta a telefonjából a szar zenéjét. Mondjuk amikor az egyikük megszólalt, hogy "kötekedjünk már", akkor megint megremegtem.


Nagy szerencsére eljött a megálló ahova mentem és gyorsan leszálltam.


Legközelebb nem tuti, hogy ilyen szerencsém lesz.



Valaki mondja meg nekem, hogy ezt miért kell tűrnöm? Miért én vagyok a hibás, ha ezt felhozom? Miért én vagyok a rasszista ha erről beszélek és nem tetszésemet fejezem ki? Miért én vagyok a rossz, hogy a sok rossz tapasztalat után félelmemben általánosítani kényszerülök?


Miért nekem kellene elhagynom az országot, mert szarnak a fejemre és nem tartják fenn a közbiztonságot?


2010. márc. 29. 09:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
És az ilyenektől várja valaki, hogy majd beilleszkednek a társadalomba???!!! Nem a kérdezőre gondolok.
2010. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én egy fiatal nő vagyok. eszméletlen fajgyűlölet él bennem a cigányokkal szembe. nem írom, hogy sajnos, mert nem tudom sajnálni. meg van az oka. ez, hogy megfélemlítenek, piszkálnak, beszólnak, már sok. Magyarországon a cigány félemlíti a magyart?!
2010. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

"ma 10:01"


megírtuk többen is, hogy miért kevés ha önvédelmet tanulsz.

2010. márc. 29. 12:16
 14/21 A kérdező kommentje:

"ma 10:13"

a döntéssel nem lesz gond.

2010. márc. 29. 12:17
 15/21 A kérdező kommentje:

"ma 10:20"


ha felálltam volna, hogy most át,egyek máshova, akkor bőven lehet, hogy pont azzal hívom fel magamra a figyelmet.


a zenélés önmagában ártalmatlan, de igenis idegesít, mert parasztok és ezzel az egésszel azt sugallják, hogy ők megtehetik, ez pedig és a "kötekedjünk" féle felszólalás igenis félelmet kelt bennem.

2010. márc. 29. 12:19
 16/21 A kérdező kommentje:

"Magyarországon a cigány félemlíti a magyart?!"


nekem többnyire ez a tapasztalatom, plussz adják is alájuk a lovat.

2010. márc. 29. 12:20
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömet (50 éves nő) felállította a nagydarab cigány a buszon, merthogy a felesége le akar ülni. Érted? Te fizeted a bérletét+a sajátodat és még a helyet is át kell adnod. Mondta, hogy most mit tudott csinálni, kénytelen volt felállni, mert félt, hogy leszúrja ott a buszon.
2010. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nekem azok az emlékeim, hogy annó amerikában a négereket állították fel rasszista indíttatásokból. szűrje le mindenki a hasonlatot.
2010. márc. 29. 12:44
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem az ilyenektől várom a beilleszkedést, hanem azoktól, akik tesznek is érte, ilyenek meg bőven vannak sajnos magyarok között is.
2010. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

miért nem lehet őket kitelepíteni valahova máshova???ha több ország összefogna ellenük meg akkor se?

eltranszportálják őket egy satnya kis szigetre, és ott tanuljanak meg élni rendesen,lopjanak egymástól és hadjanak minket élni normális,rendes életet!!!


fúúúú

retteneetsen utálom őket,több okom is van rá,sajnos a környékemen is vannak egy páran,vagy egy utca ahol csak ilyenek laknak,egyedül nem is merek ott eljönni.


ha sokan utálják őket nem lehetne tenni valamiiit?

x.X

2010. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!